corel draw x3 kısayol atama nasıl oluyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw x3 kısayol atama nasıl oluyor Sponsorlu Bağlantılar corel draw kısayol atama nasıl oluyor yardım edermisiniz...

duhast-tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duhast-tr

Grafiker / Ankara

Alt 30-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel draw kısayol atama nasıl oluyor yardım edermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tomuycuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tomuycuk

Desinatör / Bursa

Alt 30-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendınmi Kısayolları Yapmak ıstıyorsun Yoksa Hazırlarımı ıstıyorsun ???
Bu mesajdan alıntı yap
duhast-tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duhast-tr

Grafiker / Ankara

Alt 30-03-2010 #3
kendime mesela hand tool u space atamak gibi
Bu mesajdan alıntı yap
stany isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stany(31)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 08-04-2010 #4
kendime mesela hand tool u space atamak gibi
ctrl+j yaparak options menüsünü aç. Soltaraftaki menüden cutomization'a tıkla onun altındaki commands'a tıkla ve sağda açılan menüde dürbünle gösterilen yerde menüleri onun altında araçları gösterir. Kısayol yapmak istediğin aracı bulup seçtikten sonra sağda shortcut keys yazan sekmeyi aç ve orda new shorcut key yazan bölüme istediğin kısayol şeklinde tıkla örneğin: ctrl+p olmasını istiyorsan ikisinede aynı anda basarak tıkla sana kısa yol şeklini yazacaktır. Kısayolunu yazdıktan sonra yandaki assing tuşuna tıklayınca alt tarafta kayıt edildiğini göreceksin. istediğin her aracın buradan kısa yolunu yaratabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap