corel draw x4 64 bit pc de neden çalışmıyo

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw x4 64 bit pc de neden çalışmıyo Sponsorlu Bağlantılar corel X4 u 64 olan bilgisayarıma yukleyemıyorum yardımınıza ihtiyacım var lütfen cevap verin......

yavuzerkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuzerkan

Grafiker / Sivas

Alt 11-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel X4 u 64 olan bilgisayarıma yukleyemıyorum yardımınıza ihtiyacım var lütfen cevap verin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu yaşadığınız corelDRAW kaynaklı bir sorun değildir.
tamamiyle sizden kaynaklı bir sorun kurulum aşamalrını bir daha gözden geçirin...
Bu mesajdan alıntı yap
bthnbrky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bthnbrky

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2011 #3
arkadaşım corelin kurulum dosyasının 64 bit olması lazım genel indirdiğin coreller 32 bit olduğu için kuramıyorsundur... 64 bit için kurulum dosyası bulman lazım...
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 13-09-2011 #4
arkadaşım corelin kurulum dosyasının 64 bit olması lazım genel indirdiğin coreller 32 bit olduğu için kuramıyorsundur... 64 bit için kurulum dosyası bulman lazım...
32 bit program 64 bit sistemde çalışır
64 bit program 32 bit sistemde çalışmaz.

Murat VARDAR'a katılıyorum. Kurulumda yapılmış bir hata olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-09-2011 #5
corel X4 u 64 olan bilgisayarıma yukleyemıyorum yardımınıza ihtiyacım var lütfen cevap verin...
Crack işlemini uyguluyorsunda coreli mi açamıyorsun yoksa hiç kurulum mu yapamıyorsun?
32 bit program 64 bit sistemde çalışır
64 bit program 32 bit sistemde çalışmaz.

Murat VARDAR'a katılıyorum. Kurulumda yapılmış bir hata olmalı.
Win 7 64 bit sistemimde CorelDRAW X4 aslanlar gibi 2,5 senedir çalışıyor,
daha bir 12,5 senede çalışacak gibi duruyor... corel draw x4 64 bit pc de neden çalışmıyo

cevabımı tekrar ediyorum;
bu yaşadığınız CorelDRAW kaynaklı bir sorun değildir.
tamamiyle sizden kaynaklı bir sorun kurulum aşamalarını bir daha gözden geçirin...
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-09-2011 #6
Sorunu biraz daha açarsanız yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
kibara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kibara

Grafiker / Adana

Alt 13-09-2011 #7
sizden bir çeşit windows eklenti dosyasu istiyordur. bunu google yazar ve ararsanız download edin ve yükleyin sorununuz çözülecektir.
not: tüm x64bit versiyonlarda x32bit proğramları gönül rahatlıyla kurabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
exloper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exloper(23)

Grafiker / Sakarya

Alt 01-03-2012 #8
x64 corel dosyasını nasıl bulabilirim? ve birde 32 bit corel çalısmasıyla 64 bit çalısması arasında ne gibi farklar var ?
Bu mesajdan alıntı yap