Corel Draw X4 Neden MAC Yok?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw X4 Neden MAC Yok? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlad uzun süredir coreldraw kullanmıyorum ama şimdide yeniden kullanmak düşünuyorum ben MAc kullanıyorum Coreldraw X4 çıktığına göre google araştırdım ama mac için ortaya çıkmadı ıllustartor CS3 var ...

Corel Draw X4 Neden MAC Yok?
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 25-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlad uzun süredir coreldraw kullanmıyorum ama şimdide yeniden kullanmak düşünuyorum ben MAc kullanıyorum Coreldraw X4 çıktığına göre google araştırdım ama mac için ortaya çıkmadı ıllustartor CS3 var arasında ne fark var? bu yüzden ıllustartoru kullunmaya alışıyıorum coreli az daha soğuyorum :S mac için en son versiyon 10 var X4 hiç denemedim deneyen oldu mu? nedeni bilen varsa yazarsanız sevinirim saygılarımla

Bilen yok mu arkadaşlar?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 26-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Halk arasında bi laf vardır.. "Bilgisayarı bilgisayarcıdan.. Reklamı Reklamcıdan" diye pc için üretilmiş bir programı Mac te son versiyonunu aramak haksızlık olacaktır.. Bir çok mac programıda PC de yok.. gerçi PC lerin yaygınlığından dolayı bi şekilde uyum sorunu çözülüyor ama Corel Firması'da Arz ve Talebe göre doğru orantılı zamanlamayla yama üretiyor..

Yani Madem Mac kullacaksın Corel'den vazgeç zaten saçma oluyor mac te corel.. Corel Draw X4 Neden MAC Yok?
Bu mesajdan alıntı yap

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 02-03-2009 #3
bilginiz için teşekkür ederim ben iş için mac kullanıyorum kullanacağım değil artık ıllustartor ve freehand i kullanmaya devam ediyorum Corel Draw X4 Neden MAC Yok?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-03-2009 #4
bilginiz için teşekkür ederim ben iş için mac kullanıyorum kullanacağım değil artık ıllustartor ve freehand i kullanmaya devam ediyorum Corel Draw X4 Neden MAC Yok?
Freehand son demlerini yaşıyor. Eğer kullanacaksanız Adobe Illustrator dan vaz geçmeyiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bolgwadze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bolgwadze(46)

Grafiker / Sakarya

Alt 02-03-2009 #5
Bence Corel X4'ü bul veya satın al, sonra elindeki Mac'i elden çıkar onun yarı parasına Mac'in her yaptığı işi yapan bir PC satın al ve özgürlüğün keyfine bak...
Bu mesajdan alıntı yap

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-03-2009 #6
Freehand son demlerini yaşıyor. Eğer kullanacaksanız Adobe Illustrator dan vaz geçmeyiniz.
haklısınız bu yüzden ıllustartorü vazgeçmiyorum teşekkürler

Bence Corel X4'ü bul veya satın al, sonra elindeki Mac'i elden çıkar onun yarı parasına Mac'in her yaptığı işi yapan bir PC satın al ve özgürlüğün keyfine bak...
işyerimde Mac zaten bazen PC var ama çabuk kasıyor bu yüzden MACBOOK pro kullanıyorum (hiç sorun yaşamaması için)... uyuml bi programı satın almam lazım tabii orjinal olması gerekiyor teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-03-2009 #7
Mac kullanıcıları pek Corel Draw tercih etmiyorFreehand ya da Illustrator kullanıyorlar. Corel Draw ise Mac yatırımı yapmak istemeyip daha ucuz PC alan matbaaları cezbediyor. Bu yüzden piyasada da oldukça yaygınlaşmaya başladı.Ah ah bende mi MAC'e dönsem ne : P
Bu mesajdan alıntı yap
Luke Skywalker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Luke Skywalker

Grafiker / Yalova

Alt 27-06-2009 #8
Corel Draw X4 Neden MAC Yok? dön PC ye ucuz etin yahnisi gibi olsun... 1-2 ayda bir format atmak gereksin anlamsızca windows çöksün akşam kapat bilgisayarını sabah açılmasın vb. vb. nasıl özgürlükse artık... Tanıtımı yapılırken çöken bir işletim sistemini kullanan makinadan ne hayır gelir ki... :tongueout::smile::smile:
Bu mesajdan alıntı yap