Corel draw X4 resimdeki boya efektini verme ACİL YARDIM!!

İllüstrasyon Çalışmaları - Corel draw X4 resimdeki boya efektini verme ACİL YARDIM!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, İnternette dolaşırken bir kartvizit örneği gözüme çarptı. Burada kartivizit üzerindeki ana renkler sanki püskürtmemi denir artık tam olarak çıkartmadım ama çok hoş duruyor. (yani sadece düz ...

baroni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baroni

Hiç Biri / İzmir

Dosya22

Alt 15-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba, İnternette dolaşırken bir kartvizit örneği gözüme çarptı. Burada kartivizit üzerindeki ana renkler sanki püskürtmemi denir artık tam olarak çıkartmadım ama çok hoş duruyor. (yani sadece düz renk değil sanki aralarda beyaz kısımlarda var gibi gözüküyor.) Bu şekilde bir boyama işleminin nasıl yapılabileceğini anlatabilirseniz çok sevinirim. Belki çok kolay bir işlem fakat bu konuda yeni olduğum için baya uğraştım ama bir türlü yapamadım.
[IMG]Corel draw X4 resimdeki boya efektini verme ACİL YARDIM!![/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel draw X4 ü te arama bence ps de 2 saniyelik bir işlem de bu efekti yapa blirsin Corel draw X4 resimdeki boya efektini verme ACİL YARDIM!!

Psde yapmanın yolu: KArtın şeklini ve rengini belirleyip noise verirsen aynen ornekteki gibi olur
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 15-12-2009 #3
bence photoshop ta effect verilmiş gibi ps dene
Bu mesajdan alıntı yap