Corel Draw X4 Sorunu

Corel Draw - Corel Draw X4 Sorunu ...

Corel Draw X4 Sorunu
webdizaynsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdizaynsan

Grafiker / Zonguldak

Corel Draw X4 Sorunu

Alt 12-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar,
Corel'de yaşadığım bir sorun için sizlerden yardım isteyeceğim işleri yaparken birden programdan atıyor ve hazırladığım tasarımlar vs. siliniyor bu işi corelde uzun süre çalıştığımda yapıyor tek tük işlerde baştan yapmak kolay oluyor yanlız 200 ün üzerinde tasarım çıkartmam gerekti hazırladığım tasarımların hepsi gittiğinde tekrardan hazırlaması çok zor oluyor hem zamandan kaybediyorum hemde fazla emek harcıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

Ceyhun BAKİ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

webdizaynsan

Grafiker / Zonguldak

Alt 12-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yardım edebilecek yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 12-05-2011 #3
Orjinal sürüm mü kullanmaktasınız?

Hata veren işinizi bir üst versiyonla açmayı deneyin.
Corelin auto backup özelliğini muhakkak açın ki dosyanız bozuduğunda backup ından en azından bir kısmını kurtarabilin.
Çok fotoğraflı dosyalarda sık sık farklı kaydedin.
Çalışmalarınızı page üzerinde ve tasarımın tamamını içine alacak şekilde page büyüklüğünü ayarlayarak yapın.
Orjinal program kullanmanızı tavsiye ederim.
Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

webdizaynsan

Grafiker / Zonguldak

Alt 12-05-2011 #4
teşekkürler Nur hanım backup açık durumda çoğunlukla hata verdiğinde dosyayı kurtarıyordu yanlız bugün tüm çalışmalarım gitti işim neredeyse bitmişti pazar gününe erteledim bu hata yüzünden burada bir konu açtım çok moralim bozuldu o kadar uğraşmıştım ilginiz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-05-2011 #5
arkadaşlar yardım edebilecek yok mu?

corel X4 güncel sürüm numaranız nedir? Help / About CorelDRAW komutuyla açacağınız About CorelDRAW Penceresindeki numaranızı buraya yazın bir bakalım sorun nedir ve neden kaynaklanıyor...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corel, draw, sorun