corel draw x4

Corel Draw - corel draw x4 Sponsorlu Bağlantılar corel draw x4 indirtim ve calışdırtım diğer corellerden bi fark göremedim sizin corel x4 hakında bildiğiniz deyişiklikler varmı bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim...

corel draw x4
vuralis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

corel draw x4

Alt 14-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel draw x4 indirtim ve calışdırtım diğer corellerden bi fark göremedim sizin corel x4 hakında bildiğiniz deyişiklikler varmı bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corel draw x4 yenilikler diye aratabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-05-2008 #3
text menüsünde what the font eklentisi var..Bu bulamadığınız fontlar için harika.Ve 12 de yaşanan psd ve jpegle çalışma olayında daha kolay çalışabiliyosunuz.Renklerin kodunu öoğrenmek için fotoshoptakine benzer menüler eklenmiş..Buna benzer şeyler helpin içinde whats newde hangi sürümden geçiş yaptıysanız yeni menülerin hepsini gösteriyo..Bence 12 den sonraki en iyi sürümü..Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Kittie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kittie

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2008 #4
yazılanlar dışında gördüğüm, shape tool aracı satır aralarını ayarlamaya çalışırken eski sürümlerde olduğu gibi kasmıyor. :lol: birde bitmapleri vektorele çevirme özelliği var tam iş görmesede tekrenk ve net bir resimde oldukça işe yarıyor. corel draw x4
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-05-2008 #5
birde bitmapleri vektorele çevirme özelliği var tam iş görmesede tekrenk ve net bir resimde oldukça işe yarıyor. corel draw x4
Corel Trace'den bahsediyorsunuz. Bu araç corelin ilk sürümlerinden beri ayrı bir program olarak geliyordu. X4'ten önce CorelDRA'ın içine entegre edildi. X4 sürümünde ise geliştirildi. Özellikle teknik çizimlerin vektöre çevrilmesi için gerekli olan bir özellik eklendi.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-05-2008 #6
açıldığında ilk pencerede whats new diye bir seçenek mevcut diye hatırrlıyorum onu tıkladığında yeni olan seçenekleri ayrı bir renkte gösteriyor...
Bu mesajdan alıntı yap
korkaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korkaks

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-05-2008 #7
ya bende de var ama ben activision code bulamadım 1 hafta sonra iptal ediyor
Bu mesajdan alıntı yap
suatkapan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suatkapan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 15-05-2008 #8
ya aslında corel 12 corel 3x ve 4x arasında pek fark yok iyi bir grafiği hepsinde yapabilirsiniz bu arada corel 12 hepsinden daha iyi çalışıyor
Bu mesajdan alıntı yap
selimen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimen

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2008 #9
x4 güzel yazılmış bir program birçok olayı birleştirmiş mesela Trace olayı remin üzerine sağ tıklayarak [COLOR="Red"]outline trace[/COLOR]>lburadanda logo detailed logo vs gibi seçeneklerle bitmap i grafik hale getirebilirsiniz, mesela bazen bana ulaşan ve fontu tam olarak çözdüremediğim işler için bu yöntemle grafik hale getirip sadece fontu ortaya çıkarıp yine x4 e entegre what the font seçeneği ile daha hızlı olarak elde edebiliyorum. bunun dışında eski sürümlerdede olsa bundaki layer kullanma olayı daha hoş geldi bana, bundan başka birde resimleri direk corel workspace te croplama olayının hızı ve yine sayfada yazmış olduğunuz yazının font seçimi sırasında olduğu yerde değişiyor olması en azından yapmış olduğunuz tasarıma nekadar yakışacağını daha iyi görmenizi sağlıyor. ayrıca internet üzerinde araştırırsanız x4 ile ilgili birçok video yada resimli anlatım elde edebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
grfbirsen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfbirsen

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 05-11-2008 #10
Fontlarda biraz sorun yaşıyorum yardımcı olabilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corel, corel draw x4, draw