Corel Draw x4 yazdırma hatası

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw x4 yazdırma hatası ...

SHEEPSHESHQO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHEEPSHESHQO

Grafiker / Adana

Alt 28-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba,

benim sorunum X4 de bi çalışma hazırlıyorum daha sonrada tek renk yazıcımdam çıktı almak istiyorum ama ctrl+p yaptıktan 2 saniye sonra program hata veriyor ve çalışmayı durdurdu diyip kapanıyor.Ama ctrl+p diyip direk enter a basınca baskı veriyor bir tane. Bu hatayı bir tek bende yapmıyor , baskıya gönderdiğim yerlerde de yapıyor(onlar XP kullanıyor yazıcılarıda farklı). çözümü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

windows 7 64bit
corel x4 sp2
canon mf4410 yazıcı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 28-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorun önizlemede (thumbwiev) fakat kesin bir çözümü yok, bu hatayı tek bir dosyada mı yapıyor? yani yeni bir corel belgesi açıp ABC yazıp print ettiğinizde de oluyor mu?
Bu mesajdan alıntı yap
SHEEPSHESHQO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHEEPSHESHQO

Grafiker / Adana

Alt 28-02-2012 #3
yok her dosyada yapmıyor. bazı dosyalarda yapıyor bunu. yani sadece bende yapsa önemli değil ama baskıya yolladığım yerlerde de yapıyor bunu. Corel Draw x4 yazdırma hatası
Bu mesajdan alıntı yap