Corel Draw X5 dosya açılmıyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw X5 dosya açılmıyor ...

flashkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

flashkurt

Hiç Biri / Adana

Alt 19-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar Dosyayı upload ettim 100mb size zahmet açabilen olursa bana dönüştürüp upload edebilirmi update ettim açılmadı error reading a bitmap in file IGNORE RETRY ABORT hatası bitmap lerden kaynaklanan bir hata sanırım ayrı ayrı 3 HDD de yedeği var backuplar da dahil dosyaya garezi varmış gibi açmıyor
şimdiden teşekkürler
http://www.kutuajans.com.tr/2010.cdr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"bana dönüştürüp upload edebilirmi"
neye dönüştürelecek ?
Bu mesajdan alıntı yap

flashkurt

Hiç Biri / Adana

Alt 21-02-2011 #3
farklı bir corel formatına X3- corel 12 veya belki o şekilde açılır diye düşünüyorum 1 kişi böyle halletmiş bu sorunu farklı bir corel formata çevirip sayfaları ayrı kaydetmiş (Bu arada çalışma X4 ile yapılmıştı)
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-02-2011 #4
Dosyaya baktım ama ben de açamadım... Corel Draw X5 dosya açılmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-02-2011 #5
Merhaba arkadaşlar Dosyayı upload ettim 100mb size zahmet açabilen olursa bana dönüştürüp upload edebilirmi update ettim açılmadı error reading a bitmap in file IGNORE RETRY ABORT hatası bitmap lerden kaynaklanan bir hata sanırım ayrı ayrı 3 HDD de yedeği var backuplar da dahil dosyaya garezi varmış gibi açmıyor
şimdiden teşekkürler
http://www.kutuajans.com.tr/2010.cdr

corel x5 te kaydedilen dosyanın açmama sorunu

sanırım bu sizin sorununuza çözüm olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

flashkurt

Hiç Biri / Adana

Merhaba

Alt 23-02-2011 #6
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için CDRfind programını denemiştim fakat full sürümü olmadığı için fontları ve içerideki yazıları görmek hariç bir işe yaramıyor sonuç olarak çalışma yeniden yapıldı denediğiniz için tekrar teşekkür ederim.Deneyip test eden varmı acaba bu programı gerçekten sağlıklı bir şekilde getiriyormu dosyalarımızı tekraradan yapımı uzun sürecek olan projelerimizde kullanılabilir bir alternatif olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
insula isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insula(33)

Grafiker / Ankara

Alt 04-07-2012 #7
geçmiş olsun .....baştan yap kardeş corele ne zaman güveniliyorkii.
Bu mesajdan alıntı yap