Corel Draw x5 Dosya Açma Sorunu ?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw x5 Dosya Açma Sorunu ? Sponsorlu Bağlantılar İyi Günler ; Arkadaşlar X5 formatında çalıştığım işlerde açılma sorunu yaşıyorum. Çalışma dosyalarının bazıları hiç bir şekilde açılmıyor. Her dosyada olmuyor ama %40 bu sorunla karşılaşıyorum. Program kurulumunda ...

elasanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elasanat

Webmaster / Konya

Alt 01-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi Günler ;

Arkadaşlar X5 formatında çalıştığım işlerde açılma sorunu yaşıyorum. Çalışma dosyalarının bazıları hiç bir şekilde açılmıyor. Her dosyada olmuyor ama %40 bu sorunla karşılaşıyorum. Program kurulumunda veya ayarlarında herhangi bir sıkıntı göremiyorum. Acaba sorun nerde. Yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dosyaları network üzerinden farklı bir diske ya da bilgisayara mı kaydediyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
elasanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elasanat

Webmaster / Konya

evet bazılarını

Alt 14-03-2012 #3
evet bazı dosyaları başka pc ye kaydediyorum. fakat çalışma yaptığım pc ye kaydettiğim dosyalar da da yasıorum aynı sorunu..
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-03-2012 #4
Sorunlu dosyaları kurtaramasanız bile bir daha sorun yaşamamanız için yapabileceğiniz bir şeyler var.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
x5 dosya açma sorunu