Corel Draw X5 dosya sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw X5 dosya sorunu ...

burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 14-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar çok acil düzelmesi gereken bi sıkınrım var. Ben Corel kullanan biri değilim ama elimde açmam gereken birsürü Corel Draw X5'te yapılmış iş var. Ve bu işler PC ortamında hazırlanmış. Fakat ben Mac kullanıcısıyım ve bana Mac için X5 olmadığı söylendi bende son sürüm olan Corel Draw 11'i yükledim yalnız dosyaları diğer bilgisayarda düşük sürüm olarak kaydettirsem de corel 11'de açamıyorum acil yardım lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nihatzng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihatzng

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
X5 ten corel V9 olarak kaydetmen lazım ozaman açar.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
AlmilaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlmilaS

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2012 #3
kaç döküman var? yardımcı olabilirim belki Corel Draw X5 dosya sorunu dosya paylaşım sitesine yükleyip, bir link vermeniz mümkün olacak mı? ya da bir döküman ile deneyelim, çözersek devamına bakalım. (yalnız sayı çok abartı değil ise tabi ki...)
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 14-02-2012 #4
dosyalarınızı corel'den hangi programı kullanıyor iseniz o formatta export ediniz (ai, pdf, eps vb) daha sonra mac ortamında dosyanızı düzenleyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap