Corel Draw X5 FONT - Bitstream Font Navigator

Corel Draw - Corel Draw X5 FONT - Bitstream Font Navigator Sponsorlu Bağlantılar Çalıştığım iş yerinde özellikle Adobe ve Corel programaları çok yavaşladığı için windows un kendi font klasörünü sadece windows fontları kalacak şekilde sildim. Adobe programları ile ilgili font navigasyonunu ...

bekirkadak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bekirkadak(28)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 22-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalıştığım iş yerinde özellikle Adobe ve Corel programaları çok yavaşladığı için windows un kendi font klasörünü sadece windows fontları kalacak şekilde sildim. Adobe programları ile ilgili font navigasyonunu sağladım fakat Corel programları ile özellikle Corel DrawX5 progmramı ile bu navigasynu sağlayamadım. Bitstream Font Navigator programı da çalışmadığı için de şu an çaresiz durumda kalakaldım öylece yaa fontları tekrardan windows font klasörüne atacam yada sizin yardımlarınızla bu sorunu çözeceğiz. TEŞEKKÜRLER.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bekirkadak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bekirkadak(28)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 23-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Görüntüleme 67 Cevap 0. İlgi, alaka çok yüksek.
Bu mesajdan alıntı yap