Corel Draw X5 (menü sorunu)

Corel Draw - Corel Draw X5 (menü sorunu) Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar iyi forumlar..son bir kaç gündür iş yerindeki 2-3 bilgisayarda corel draw da sürekli bu hatayı alıyorum..matbaa olduğu için işimiz sürekli corel ile olduğu için bu yüzden iş ...

uure5pect isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uure5pect

Grafiker / Bursa

Alt 13-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar iyi forumlar..son bir kaç gündür iş yerindeki 2-3 bilgisayarda corel draw da sürekli bu hatayı alıyorum..matbaa olduğu için işimiz sürekli corel ile olduğu için bu yüzden iş aksamaları oluyo..hiç bir şekilde yapılan işi kaydetmek jpeg-tiff- pdf dosyasına çevirme imkanı vermiyo..coreli defalarca kurup kaldırmama rağmen hala aynı sorun devam ediyo.bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok memnun olurum..şimdiden teşekkürler iyi forumlar tekrar..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 13-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kabahat Corelin değil senin.Kabahati kendinde ara.Ya lisansın yok,ya deneme sürümü kuruyorsun.Yada tek lisansa 2-3 pcye kurmaya çalışıyorsun.
tüm fonksiyonların kapalı, değil çevirmek save bile edemezsin.
Bu mesajdan alıntı yap