Corel Draw x5 simge hali

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw x5 simge hali Sponsorlu Bağlantılar Corel Draw X5 Simge Halindeyken içinde hangi çalılşma var corelde acılmadan görüntülenmiyor bunun için yardımcı olurmusunuz (_default) dosyası sağlam olan var ise ordan çözümleniceğini düşünüyorum :sweating::sweating::sweating:...

Corel Draw x5 simge hali
caglar35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caglar35

Grafiker / İzmir

Corel Draw x5 simge hali

Alt 23-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel Draw X5 Simge Halindeyken içinde hangi çalılşma var corelde acılmadan görüntülenmiyor bunun için yardımcı olurmusunuz

(_default) dosyası sağlam olan var ise ordan çözümleniceğini düşünüyorum :sweating::sweating::sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 23-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sisteminizde CorelDRAW GS ait kaç program bulunmaktadır. Bahsettiğiniz sorun genelde çift CorelDRAW versiyonu yüklendiğinde ortaya çıkmaktadır. Ön İzleme resmi gözükmez ama programda işi açtığında gözükür. Windows Shell Extension silip yeniden yüklemen gerekiyor. .

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYI İNCELEYEBİLİRSİN
Bu mesajdan alıntı yap

caglar35

Grafiker / İzmir

Alt 24-04-2012 #3
Teşekkürler Elinize Saglık
Bu mesajdan alıntı yap
Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 24-04-2012 #4
Teşekkürler Elinize Saglık
Sorununuzu çözebildiniz mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

caglar35

Grafiker / İzmir

Alt 24-04-2012 #5
Sorununuzu çözebildiniz mi ?
Malesef çözüm yolu büyük ihtimal le doğru ama windows corel kaldır/değiştir seçeği acıldıgında hata verip programı kapat cıkıyor sonuca ulaşamadım malesef:worried::worried:
Bu mesajdan alıntı yap