Corel Draw X5 SP3 Çıktı !

Corel Draw - Corel Draw X5 SP3 Çıktı ! ...

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel Tarihinde bir ilk
SP1 ardından SP2 ve şimdi de SP3 ile Corel X5 mükemmel bir kullanımı bizlere sunuyor.

[COLOR="Red"]Buradan İndirebilirsiniz[/COLOR]

http://www.corel.com/servlet/Satelli...=13*********

http://apps.corel.com/patches/cdgsx5/sp3/readme_tu.html

buradan da X5 SP3 'ün ne gibi yenilikler ve düzeltmeler getirdiğini türkçe olarak okuyabilirsiniz !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eline sağlık murat hocam. Her ne kadar illustrator kullansamda çalışmalarımda , Corel draw'ın yeri ayıdır bende. Denemek lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2011 #3
Teşekkürler Murat Abi, emeğine sağlık.Corel Draw X5 SP3 Çıktı !
Bu mesajdan alıntı yap
qwerty1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qwerty1

Grafiker / Ankara

Alt 27-05-2011 #4
Teşekkürler Muratbey, yine sizden tecrübenize yakışan bir paylaşım Corel Draw X5 SP3 Çıktı !
hemen indiriyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 27-05-2011 #5
Teşekkürler, mükemmel bir Corel X5 için hemen kuralım SP3 ü Corel Draw X5 SP3 Çıktı !
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-05-2011 #6
Eline sağlık murat hocam. Her ne kadar illustrator kullansamda çalışmalarımda , Corel draw'ın yeri ayıdır bende. Denemek lazım.
Teşekkürler Murat Abi, emeğine sağlık.Corel Draw X5 SP3 Çıktı !
Teşekkürler Muratbey, yine sizden tecrübenize yakışan bir paylaşım Corel Draw X5 SP3 Çıktı !
hemen indiriyorum
Teşekkürler, mükemmel bir Corel X5 için hemen kuralım SP3 ü Corel Draw X5 SP3 Çıktı !

rica ederim Corel Draw X5 SP3 Çıktı !
Çökmeyen, Göçmeyen vede Kasmayan Bir Corel X5 ‘le " Keyifli Tasarımlar " Herkese....
Bu mesajdan alıntı yap
musdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdemir(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2011 #7
teşekkürler abi bu ne hız yahu? daha internet tutorial sitelerinde yok bu paylaşım vallla helal olsun sana, amerikayla aynı anda paylaşmışsın Corel Draw X5 SP3 Çıktı !D kıymetini ve hakkını nasıl öderiz?
iyi ki varsın, abim benim Corel Draw X5 SP3 Çıktı !
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-05-2011 #8
teşekkürler abi bu ne hız yahu? daha internet tutorial sitelerinde yok bu paylaşım vallla helal olsun sana, amerikayla aynı anda paylaşmışsın Corel Draw X5 SP3 Çıktı !D kıymetini ve hakkını nasıl öderiz?
iyi ki varsın, abim benim Corel Draw X5 SP3 Çıktı !

evet uzun zamandır takip ediyordum, öncesinden bilgim vardı bir farkımız/farkınız olsun istedim, yarınlarda sende böyle paylaşımlar yaparsan hakkın falan kalmaz bence Corel Draw X5 SP3 Çıktı !
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2011 #9
servis pack 3 yüklersek kopya corel x5 bozukluk olurmu illa orginalinemi corelx5e yüklemek lazım.. murat bey belki denemiştirsiniz craklerde problem yaparmı ?? 15-2-0-661 versiyonu crack bunda bi sorun olurmu vs vs..
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-05-2011 #10
servis pack 3 yüklersek kopya corel x5 bozukluk olurmu illa orginalinemi corelx5e yüklemek lazım.. murat bey belki denemiştirsiniz craklerde problem yaparmı ?? 15-2-0-661 versiyonu crack bunda bi sorun olurmu vs vs..

bu konuda söyleyebileceğim bir şey yok, sonuç olarak forumda crack, warez, lisansız illegal paylaşım ve konuşma forum kuralları gereği yasak biliyorsunuz !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corel x5, son güncelleme, sp3, yama, yeni güncel