Corel Draw X5 sp3 update sonrası hata mesajı veriyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw X5 sp3 update sonrası hata mesajı veriyor ...

blackcat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackcat

Grafiker / Giresun

Dosya23

Alt 03-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm. ben sp1 yüklü Corel Draw X5 kullanıyordum. bugün peşpeşe olarak sp2 ve sp3'ü kurdum. bu kurulumlardan sonra herhangi bir corel dosyasını açmak istediğimde; "komut programa gönderilirken bir sorun oluştu" şeklinde bir hata mesajı vermeye başladı. kapatıp aynı dosyayı tekrar açmak istediğimde ise hata vermeden Corel Draw açılıyor. bu tür bir sorun yaşayan ve çözen arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum. saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm. ben sp1 yüklü Corel Draw X5 kullanıyordum. bugün peşpeşe olarak sp2 ve sp3'ü kurdum. bu kurulumlardan sonra herhangi bir corel dosyasını açmak istediğimde; "komut programa gönderilirken bir sorun oluştu" şeklinde bir hata mesajı vermeye başladı. kapatıp aynı dosyayı tekrar açmak istediğimde ise hata vermeden Corel Draw açılıyor. bu tür bir sorun yaşayan ve çözen arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum. saygılar.

kullandığınız X5 lisanslı mı? yani orjinal mi?
Bu mesajdan alıntı yap

blackcat

Grafiker / Giresun

Alt 05-07-2011 #3
orjinal değil...
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-07-2011 #4
orjinal değil...

üzgünüm, yapacak birşey yok.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 05-07-2011 #5
corelin sp 2 veya sp3 yamaları var yükle
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-07-2011 #6
corelin sp 2 veya sp3 yamaları var yükle
"slm. ben sp1 yüklü Corel Draw X5 kullanıyordum. bugün peşpeşe olarak sp2 ve sp3'ü kurdum. bu kurulumlardan sonra herhangi bir corel dosyasını açmak istediğimde; "komut programa gönderilirken bir sorun oluştu" şeklinde bir hata mesajı vermeye başladı. kapatıp aynı dosyayı tekrar açmak istediğimde ise hata vermeden Corel Draw açılıyor. bu tür bir sorun yaşayan ve çözen arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum. saygılar."

bu nasıl bir mantık hala anlamış değilim, bilgi yok fikir ortada kol geziyor.okumadan anlamadan niye cevap yazma gereksinimi duyuyorsunuz?

bu CorelDRAW konu başlığına abone olan ( bu başlığa bir sorun vb. vs. yazıldığında) ben, biz, onlar okunmamış konu mesajı var diye mesaj alıyoruz, işimizi gücümüzü bırakıp adı geçen soruna çözüm üretmek amacıyla foruma bağlanıyoruz. Derdimiz ne para kazanmak mı hayır!
Yardımcı olabilmek üyelerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız, meslektaşlarımız çözümsüz kalmasın diye....

Lütfen hassasiyet gösterilsin!
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 06-07-2011 #7
bende çözüm yolu gösterek konudaki hassaiyetimi gösterdim

bu ne celal
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-07-2011 #8
bende çözüm yolu gösterek konudaki hassaiyetimi gösterdim

bu ne celal
hala daha aynı çizgide ısrar etmenize anlam veremiyorum, neyin çözüm yolu önce bir okuyun bakalım sorun sahibi neden bahsetmiş, siz neyi önermişsiniz, ben ne yazmışım? okumadan anlamadan nereye kadar?

mesaj kirliliğinden öteye mi?
Bu mesajdan alıntı yap

blackcat

Grafiker / Giresun

Alt 12-07-2011 #9
corel'i komple kaldırdım. tekrar kurdum. sonra sp1 ve sp2'yi kurdum. bahsettiğim hatayı almıyorum. herhalde sp3 ile ilgili bir sorun yaşadım. o yüzden sp3 kurmamayı düşünüyorum. umarım çok gerekli bir şey değildir.
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 13-07-2011 #10
Sadece SP3'ü yükleyip bir deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları