corel draw x5 yukleme sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw x5 yukleme sorunu ...

delicocuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delicocuk

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar corelin kendi sitesinden x5 indirdim kurulumu calistirdigim zaman birinci asamadi lisansi kabul ediyorum butonlar gozukuyor fakat uzerlerindeki yazilar gozukmuyor ve islem yapmiyor windows vista kullaniyorum ncyapmam gerek kurmak icin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çünkü ücretsiz sürümü deniyorsunuz şu anda...

Corel Draw programı Corel firmasının lisans ile sattığı ücretli yazılımdır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
delicocuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delicocuk

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-02-2011 #3
Hocam ben deneme sürümünü indirdim bu deneme sürümünü yüklüyemeden nasıl deneyi bilirim. İlkkez böyle bir deneme sürümü gördüm..Yüklenmeden denenen corel draw x5 yukleme sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
anduril88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anduril88

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 01-03-2011 #4
regediti aç:
(başlat>çalıştır>regedit)
(****)

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones\
regeditten yukardaki konuma git.

zones'in içinde **** diye dosyalar göreceksin ** dan önce olanları sil bende '*' vardı.Butonlar düzelecektir.

siteye Volkan TEKİN arkadaşımızın yorumunu gördükten sonra üye oldum görüyorum ki bilmediğimiz işler ile ilğili konuşmamak hakkında 32 senedi birşeyler öğrenememişiz.Bu sayfayı Print Screen yaptım böyle gafları topluyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-03-2011 #5
regediti aç:
(****)

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones\

zones'in içinde **** diye dosyalar göreceksin ** dan önce olanları sil bende '*' vardı.Butonlar düzelecektir.

siteye Volkan TEKİN arkadaşımızın yorumunu gördükten sonra üye oldum görüyorum ki bilmediğimiz işler ile ilğili konuşmamak hakkında 32 senedi birşeyler öğrenememişiz.Bu sayfayı Print Screen yaptım böyle gafları topluyorum.
32 senedir öğrenemediğiniz bir şeyi de ben size ifade edeyim: Kanunsuz olarak bir paylaşım yaptığınız gerçeğini umarım yaşınız gereğince anlar ve forum kurallarına riayet etmeniz gerektiğini bir an önce fark edersiniz!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hersin

Grafiker / Sakarya

Alt 15-06-2011 #6
**** diye bahsedilen dosyalar nelerdir. aynı problem bende de var. acil çözmem gerekli yardım lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-06-2011 #7
**** diye bahsedilen dosyalar nelerdir. aynı problem bende de var. acil çözmem gerekli yardım lütfen.

aradığınız çözümün yeri burası değil, vede karşılaştığınız sorunla ilgili yazılım şirketine www.corel.com 'un yardım ve istek bölümüne yazarsanız size yardımcı olacaktırlar...
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-06-2011 #8
regediti aç:
(****)

Volkan Tekin yanlış anlamış. Bu sorun yasal sürümlerde yaşanıyor. CorelDRAW X5'in trial sürümünde böyle bir sorun yaşanabiliyor.

@anduril88, bu yapılan regedit düzeltmeleri tam olarak nedir? Sorunu nasıl çözüyor açıklayabilir misin? Burada paylaşılmasına izin verilmezse lütfen bana profilimdeki web sayfası adresimden ulaşır mısın?
Bu mesajdan alıntı yap
alidemirel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alidemirel

Matbaacı / Ağrı

Alt 24-03-2012 #9
anduril88
merhebe benim bilgisayarda aynı hata yaşanıyo zones in içindeki hangi dosyaların silineceğini yazarsan çok mutlu olrum çok acil lazım
Bu mesajdan alıntı yap
dafont_666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dafont_666

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2012 #10
Merhaba benim bir ricam olacak

Corel X5 freehanden eps formatında dosya çevirdiğim iş bölünüp araları çizgi çizgi oluyor
bu neden kaynaklanıyor olabilir.

Eğer böyle oluyorsada nasıl çizgileri kolay yoldan birleştirebilirim.

Teşekkürler.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları