corel draw x6 barcode yardım

Corel Draw - corel draw x6 barcode yardım Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba forma üyüligim vardı ama uzun zamandır girmiyordum şimdi sizlerde bir yardım isticem corel x6 da daha önce oluşturmuş olduğum bir barcodun kontrol numarası 9 olarak vermıştı ...

cemil temel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemil temel

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba forma üyüligim vardı ama uzun zamandır girmiyordum şimdi sizlerde bir yardım isticem corel x6 da daha önce oluşturmuş olduğum bir barcodun kontrol numarası 9 olarak vermıştı yalnız bugun yazdıgımda 6 olarak vermekte bu sorunu nasıl çözerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
barkot numarasının tamamını yazabilirmisiniz.?

arkadaşlar merhaba forma üyüligim vardı ama uzun zamandır girmiyordum şimdi sizlerde bir yardım isticem corel x6 da daha önce oluşturmuş olduğum bir barcodun kontrol numarası 9 olarak vermıştı yalnız bugun yazdıgımda 6 olarak vermekte bu sorunu nasıl çözerim.
Bu mesajdan alıntı yap
cemil temel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemil temel

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-06-2015 #3
ilginiz için teşekkürler şimdi çözdüm sorunu ezberden yazdıgım için 4 yerine 7 ye basıyormuşum.
Bu mesajdan alıntı yap
agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2015 #4
rica ederim
Hayırlı Kandiller.

ilginiz için teşekkürler şimdi çözdüm sorunu ezberden yazdıgım için 4 yerine 7 ye basıyormuşum.
Bu mesajdan alıntı yap