Corel Draw X6 Broşür Yapımı

Corel Draw Dersleri - Corel Draw X6 Broşür Yapımı Sponsorlu Bağlantılar Corel Draw’da Broşür Yapımı / Tasarımı Geleneksel reklam ve tanıtım metotlarından biri olan broşürlerin satışa ve/veya tanıtıma olan katkıları oldukça büyüktür. Broşür tasarımında planlanan hedef ne olursa olsun ...

donanma44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donanma44

Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 03-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel Draw’da Broşür Yapımı / Tasarımı

Geleneksel reklam ve tanıtım metotlarından biri olan broşürlerin satışa ve/veya tanıtıma olan katkıları oldukça büyüktür. Broşür tasarımında planlanan hedef ne olursa olsun ( ürün tanıtım, hizmet tanıtım veya kurumsal imaj kataloğu… ) tasarımı oluşturacak öğelerin eksik veya yetersiz olması durumunda kataloğun oluşturacağı etki de azalacaktır..

kaynak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

malixx77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

malixx77

Grafiker / Yalova

Alt 20-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık çok güzel bir anlatım oldu..
Bu mesajdan alıntı yap
tarkanilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkanilknur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-03-2015 #3
Merhaba anlatiminiy icin tesekkürler... Keske dis cizgileri ve hangi tuslara basarak yaptiginizi da anlatsaydiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broşür tasarımı, broşür yapımı, corel draw, corel x6, görsel eğitim seti