Corel Draw X6 çalışmalarında önizleme Problemi !!!!

Corel Draw - Corel Draw X6 çalışmalarında önizleme Problemi !!!! ...

senoladnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senoladnar

Grafiker / Düzce

Alt 21-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Cdr. uzantıları dosyaları açmadan küçük resim olarak görebiliyordum.
Bilgisayarıma ne olduysa o özellik gitti. Küçük resim yerine bütün çalışmalarda Corelin logosu gorunuyor. Corel Draw X6  çalışmalarında önizleme Problemi !!!!

Düzeltemıyorum. ACİL YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Denetim Masası > Program Ekle Kaldır’dan Corel DRAW Graphic Suite 'in değiştir/kaldır butonuna tıklayarak Corel Install'ı çalıştırın.
Çıkan pencerede “Repair installations errors in the program” seçeneğini tıklayarak,
Corel DRAW Graphic Suite kendini tamir et ve Thumbnails Display özelliğinin yeniden aktif et yqpın düzelir.Düzelmezse bunu kurun %100 çalişir.

http://www.downloadmix.com/de-de/software/download/start/pierre-e.-gougelet/xnview/3550/

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
senoladnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senoladnar

Grafiker / Düzce

Alt 28-04-2015 #3
Onarmak fayda etmiyor. Önerdiğin program işimi görmüyor. Ekstra bir program kullanmadan klasörün içerisine girdiğim de önizlemesini hızlı bir şekilde görmeliyim.
Bunun bir çözümü vardır elbet ama bulamıyorum kaldırığ kurmakta fayda etmiyor hiç.

EyvAllah cevabın için sağolasın.
Bu mesajdan alıntı yap