Corel Draw x6 Kaydederken Konvertliyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw x6 Kaydederken Konvertliyor Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar forumu biraz araştırdım bulamadım. X6 kullanmaya yeni başladım, önce x4 kullanıyordum, calışmamı bitirdikden sonra 'save as' seçeneğinden dosyayı x4 formatında kaydettim. Bir gün sonra çalışmayı açtığımda textlerin ...

Panteon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Panteon

Hiç Biri / Antalya

Alt 22-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar forumu biraz araştırdım bulamadım.
X6 kullanmaya yeni başladım, önce x4 kullanıyordum, calışmamı bitirdikden sonra 'save as' seçeneğinden dosyayı x4 formatında kaydettim. Bir gün sonra çalışmayı açtığımda textlerin büyük bir bölümünü konvertli buldum.Şimdi çalışmayı tekrardan x4 ile yapıyorum, aynı olayla karşılaşmış ve sebebini ve çözümünü bulmuş arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serendmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serendmr

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ; Freehand Kullanmayı Bilseydim Zannediyorum Bende Aynı şeyi söylerdim 7 Senedir Sürekli Corel draw 11 Corel Draw X5 Kullanıyorum henüz Yeni başladım Corel draw X6 kullanmaya Ama hep işim buj yönde olduğu için merak salıpta hiç öğrenmedim freehand. Dediğin gibi var Bilseydim Keşke Corel Draw x6 Kaydederken Konvertliyor)
Bu mesajdan alıntı yap
Dertsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dertsiz

Matbaacı / Samsun

Alt 04-09-2013 #3
sorunun neresinde freehand geçiyor ??
Bu mesajdan alıntı yap
MakroGraphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MakroGraphic

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2013 #4
En Son Kayıt Ederken Soruyor orada cancel e basıp bu soruyu bir daha sorma diyerek hallede bilirsin. iyi forumlar...
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 20-12-2013 #5
En Son Kayıt Ederken Soruyor orada cancel e basıp bu soruyu bir daha sorma diyerek hallede bilirsin. iyi forumlar...
Evet kayıt esnasında soruyor.
Muhtemelen önemsemedin çıkan uyarıyı.
Bu mesajdan alıntı yap