Corel Draw x8 32/64bits Türkçe İngilizce Hiçbir Kısıtlama YOK

Corel Draw - Corel Draw x8 32/64bits Türkçe İngilizce Hiçbir Kısıtlama YOK ...

edi35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edi35(25)

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi corel drawin türkiye resmi distribütör eti bilgisayar aldığı için birçok corel draw sadece önizleme modunda çalışıyor . araştırmalarım sonucu youtubede corel draw x8 sürümünü buldum indirip kurdum tüm özellikler sorunsuz bir şekilde çalışıyor üstelik türkçe dil desteği olması çok hoşuma gitti çok zevkli hale geldi kullanmasi.

Videonun altında indirme linkleride var söylendiği gibi hızlı bir şekilde iniyor sizinde yararlanmanız için paylaşıyorum umarım faydalı olur.

https://goo.gl/HjAInO
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Caner5516 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caner5516

Baskıcı / Bursa

Alt 16-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler paylaşım için.
Bu mesajdan alıntı yap
kadirdilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadirdilek(36)

Baskıcı / İstanbul

Alt 19-05-2016 #3
Merhaba arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi corel drawin türkiye resmi distribütör eti bilgisayar aldığı için birçok corel draw sadece önizleme modunda çalışıyor . araştırmalarım sonucu youtubede corel draw x8 sürümünü buldum indirip kurdum tüm özellikler sorunsuz bir şekilde çalışıyor üstelik türkçe dil desteği olması çok hoşuma gitti çok zevkli hale geldi kullanmasi.

Videonun altında indirme linkleride var söylendiği gibi hızlı bir şekilde iniyor sizinde yararlanmanız için paylaşıyorum umarım faydalı olur.

https://goo.gl/HjAInO

Kardeş tar dosyasının içinden CD İSO videodaki stup dosyası nede Nasıl kurulum yapıcaz biraz açarsan memnun oluruz teşekkürler paylaşım için
Bu mesajdan alıntı yap
fatih272715 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatih272715

Grafiker / Gaziantep

Alt 19-05-2016 #4
2 hafta önce bulmuştum x8i başka siteden sorun yoktu dün 1 hafta kaldı uyarısı aldım rmpc dllerini felanda sildim hemde
Bu mesajdan alıntı yap

Caner5516

Baskıcı / Bursa

Alt 19-05-2016 #5
Kardeş tar dosyasının içinden CD İSO videodaki stup dosyası nede Nasıl kurulum yapıcaz biraz açarsan memnun oluruz teşekkürler paylaşım için
Merhaba hocam iso dosyalarını kurmak için şu videoya bakabilirsiniz.

edi35(25)

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 20-05-2016 #6
caner arkadaşımız videolu bir şekilde açiklamış olayı ama ben hiç bir şey kurmadan direk iso dosyasına tıklayarak içine girip kurdum belkide windows 10 kullandığım için onun bi özelliğidir.
Bu mesajdan alıntı yap

Caner5516

Baskıcı / Bursa

Alt 20-05-2016 #7
caner arkadaşımız videolu bir şekilde açiklamış olayı ama ben hiç bir şey kurmadan direk iso dosyasına tıklayarak içine girip kurdum belkide windows 10 kullandığım için onun bi özelliğidir.
Windows 10 dan dolayı olabilir yanlış hatırlamıyorsam bende windows 10 da direk kurmuştum isoya girerek eğer kurulumda sorun yaşayan olursa yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
MLHKLC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MLHKLC

Grafiker / Ankara

Alt 24-05-2016 #8
Arkadaşlar kurarken internet bağlantısı ve mail istiyo? ne yapmalıyım
Bu mesajdan alıntı yap

edi35(25)

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 24-05-2016 #9
videoyu izlersen o eklentiyi nasıl kaldıracağını gösteriyor
Bu mesajdan alıntı yap
exelan35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exelan35

Grafiker / İzmir

Alt 08-06-2016 #10
teşekkürler indirdim kurdum sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları