Corel DRAW X8 Kurulum problemi yardım pls.

Corel Draw - Corel DRAW X8 Kurulum problemi yardım pls. ...

Selmanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selmanca

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,

Bilgisayarıma Corel DRAW X8 kurulumu yapacağım lakin kurulum ekranı donuyor. Daha evvel kurdum, yeni bir setup ile de deniyorum ama olmuyor. Sorun şu, SETUP dosyasına tıkladığımda ekranda beyaz bir pencere geliyor ve hiç bir şey çıkmıyordu. Bilgisayar gereksinimlerini inceledim herşey uyuyor lakin Microsoft .NET Framework hakkında bilgim yoktu. Gereksinim gereği Microsoft .NET Framework 4.6 yükledim bu sefer SETUP dosyasına tıkladım Kurulum başlatılıyor lütfen bekleyin göründü ama daha sonra o da gitti.

Tam olarak ne yapmam gerekiyor konu hakkında fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? Corel DRAW X8 Kurulum problemi yardım pls.

Pc özellikleri:
Win7 SP1
AMD FX 6100 3.30GHz 64bit
16GB ram
GeForce 9800 1gb ekran kartım var.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikperest35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikperest35

Grafiker / İzmir

Alt 18-10-2018 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum sorunla alakalı bi bilgim yok ama bende başka bi sorunla karşılaşmıştım forumdan başka bi arkadaşın yardımıyla çözdüm sanada söyleyim. net framework kurmuşsun zaten.. Revo Uninstaller Pro programıyla bilgisayarında corele ait ne var ne yok herşeyi kaldır (tabiki indirdiğin setup vs hariç) regedit kayıtlarıda dahil. sonra tekrar yükle düzeleceğini umuyorum
Bu mesajdan alıntı yap