corel draw/ zar çalışması

Deneme Çalışmalar - corel draw/ zar çalışması Sponsorlu Bağlantılar zar denemesi yaptım arkadaşlar cmyk çalıştığım için rgb de renkler biraz kaydı...

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

zar denemesi yaptım arkadaşlar cmyk çalıştığım için rgb de renkler biraz kaydı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

PrcDark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrcDark

Bilg. Teknikeri / Diyarbakır

Alt 08-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık.
Sanırım şeffaflık vermişsin ama yüzeyler üzerine düşen herhangi bir parlama olmayınca zor fark ediliyor. bilginize
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2010 #3
Güzel olmuş. Anlatımlı halini de paylaşırsanız, yararlanmak isteyen arkadaşlarımız olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2010 #4
Elinize sağlık.
Sanırım şeffaflık vermişsin ama yüzeyler üzerine düşen herhangi bir parlama olmayınca zor fark ediliyor. bilginize
ewet çünkü mat bir dokuyu hedefledim sanırım parlamaması bundan sebep corel draw/ zar çalışması kullanılmış biraz eskimiş bir görüntü hoş durdu kanımca teşekkürler...

Güzel olmuş. Anlatımlı halini de paylaşırsanız, yararlanmak isteyen arkadaşlarımız olabilir.
teşekkürler ilk boş vaktimde önce manzara tasarımı ile ilgili daha sonrada bu tarz bir çalışmayla ilgili bir ders paylaşımı yapıcağım
Bu mesajdan alıntı yap