Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi

Deneme Çalışmalar - Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi Sponsorlu Bağlantılar çok uğraştıran bir iş oldu sonunda kafamı dağıtmak için 3 boyut çalıştım bir miktar üzerine orjinali farklıdır bakalım ondan nsl bir not alacağız...

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çok uğraştıran bir iş oldu sonunda kafamı dağıtmak için 3 boyut çalıştım bir miktar üzerine orjinali farklıdır bakalım ondan nsl bir not alacağız Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 11-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım Konunuzu nereye açtığınızın farkında değilsiniz. Baya bir sıkılmış olmalısınız ki açayımda biraz sıkıntım geçsin gibi olmuş
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #3
"3 boyut çalıştım bir miktar üzerine orjinali farklıdır " ne demek acaba ? ve nerde 3 boyut?
sadece gradient verilmiş bir çalışma bu..
hangi programda yaptınız? corel draw konusunun altına açmışsınız..
ve türkçe de "nsl" diye bir kelime yoktur. lütfen türkçeye dikkat edin..
hem can sıkıntısı deyip hem de uğraştıran bir iş oldu demişsiniz. uğraşma aşamalarınızı anlatırmısınız?
ve orjinali görebilirmiyiz?
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 11-02-2009 #4

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

Ayrıca:

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

[COLOR="Red"]Bir seferlik konu başlığınız tarafımca değişitirilmiştir bir dahaki sefere yukarda da belirttiğimiz gibi konu kapatılacaktır. Lütfen dikkatli olun.[/COLOR]

İyi Forumlar
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #5
öncelikle konu başlığı için özür dilerim yeni olduğum için ilk darbeyi burdan yedim sanırım Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi konuyu corel başlığı altına açtığımı düşünmüştüm yanlış olduysa onun içinde özür dilerim Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi
3. olarak çalışma tamamiyle coreldraw da yapılmıştır çalışmanın orjinalinin beni uğraştımasının tek sabebi işimle alakalıdır lazer makinasındaki işlem sırasında yaptığım bir hatadan dolayı biraz uğraştırdı ve corelin verdiği hatalar sebebiylede sürekli zaman kaybına uğradım aslında yarım saat bile sürmiyecek bir çizim için neredeyse 1 saatten fazla uğraştım ve sıkıldım en son olarakta 1- 2 ufak oynama ile bu sonucu aldım paylaşmak istedim sanırım o sıkıntı ile bunuda yüzüme bulaştırdım Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi affedersiniz umarım Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 11-02-2009 #6
öncelikle konu başlığı için özür dilerim yeni olduğum için ilk darbeyi burdan yedim sanırım Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi konuyu corel başlığı altına açtığımı düşünmüştüm yanlış olduysa onun içinde özür dilerim Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi
düşünceniz doğru corel başlığı altında ama sorunlarla ilgili olan kısma açmıştınız.
Forum kurallarını takip eder ve okursanız genelde sıkıntı yaşamazsınız
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #7
doğrusunuz draw başlığının bile farkına yeni vardım Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi hala arıyordum sonradan farkına vardım Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 11-02-2009 #8

[COLOR="Red"]Bir seferlik konu başlığınız tarafımca değişitirilmiştir bir dahaki sefere yukarda da belirttiğimiz gibi konu kapatılacaktır. Lütfen dikkatli olun.[/COLOR]

İyi Forumlar
Size yapılan uyarıları ve yorumları dikkate alıp sonuna kadar okusaydınız bakınma gereğinde ortadan kalkmış olurdu
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #9
sanırım yorum gelmiyecek sadece yaptığım yanlış üzerine konuşmaya devam edeceğiz ve böyle uzayıp gidecek Corel Draw'da Kedi ve 3 Boyut çalışma denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-02-2009 #10
kusura bakmayın ama yorum yapacak bir çalışma yokki
yorgunella sormuş gerekenleri
ona cevap verirseniz bizde fikir yürütebiliriz belki
çünkü gerçekten burada 3. boyut nerede?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bakalim, boyut, calisma, corel, denemesi, drawda, kedi, sikintisi, sonucu, vereceksiniz