Corel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT Tasarımları

Kartvizit Tasarımları - Corel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT Tasarımları ...

Grekonia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grekonia

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Alt 07-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel drawda yaptığım ve basıma gidenn kartvizitler değerlendirmeleriniz bekliyorum saygılarımla...Corel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT TasarımlarıCorel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT Tasarımları
Corel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT TasarımlarıCorel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT Tasarımları
Corel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT TasarımlarıCorel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT Tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ewiLdarQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewiLdarQ

Grafiker / Denizli

Alt 07-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle kartların ebatlarında bütünlük yok kimi 5x8 kimi 6x8 gibi görünüyor.
Cebe bilişim kartında değişik ve gereksiz bir şekil var logonun altında onu kaldırmalısın logosu zaten yeterince kartı görsel olarak dolduran cinsten.
İfa stratejik danışmanlık kartındaki iletişim bilgileri 5-6 punto galiba onları biraz büyütüp kesim paylarına dikkat ederek yukarı alsaymışsın iyiymiş..
İngilizce kursu kartlarında ki gereksiz bayrak kullanımları var.
Meg production kartında o logo olmasa da olurmuş.. Sarı yazıları ve çizgileri beğenmedim..
Merkez Rent A Car ismin olduğu yazı karakterini çok abartılı buldum sarı yazı ve çizgiyi beğenmedim, zemindeki arabayı da kaldırsan iyi olurmuş..
Bunlar olumsuz yorumlar Corel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT Tasarımları
Her kartvizitte değişik yazı karakter kullanmanı beğendim iyi veya kötü.. Bu da nacizane tek olumlu yorumum oldu Corel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT Tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap

Grekonia

Alt 07-06-2012 #3
teşekkürler dikkate alacağım
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 07-06-2012 #4
Güzel düşünceler ama bu düşünceleri kağıda aktarırken daha dikkatli davran. Bazıları çok göz yorucu. Daha iyilerini yapabilirsin. Örneğin rent a car kartı çok hatalı, kartı eline alan insan okuyamaz bile aşağıdaki yazıları. Renk seçimlerinde çok seçici olmalısın, okunmasına çok özen göstermelisin. Ben bazen nasıl kolay okunur diye, tek renk zemin üzerinde 10 tane yazı rengi deniyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Grekonia

Alt 08-06-2012 #5
teşekkür ederim hocam değerlendirmeniz için dikkate alacağım ama asılında en çok yorumlamanızı istediğim kartvizitim ifa inşaatın kartvziti sadece onu değerlendirecek olursak onu nasıl buldunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
beyazmelek74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyazmelek74

Hiç Biri / Hatay

Alt 08-06-2012 #6
Emeğine sağlık.Ben de bişey sorabilir miyim?Benim de birkaç denemem var kendi çapımda.Onları buraya nasıl koyabilirim,henüz çok yeniyim de bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Grekonia

Alt 08-06-2012 #7
Emeğine sağlık.Ben de bişey sorabilir miyim?Benim de birkaç denemem var kendi çapımda.Onları buraya nasıl koyabilirim,henüz çok yeniyim de bilmiyorum.
Bu adresi incele ve adımları takip edersen ekleyebilirsin Corel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT Tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap
FC82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FC82

Webmaster / Ankara

Alt 11-06-2012 #8
bu çalışmalar ile alakası yok ama Türk grafikerleri ne zaman CorelDRAW un bu işler için aşırı dandik bir program olduğunu anlayacak acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
ewiLdarQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewiLdarQ

Grafiker / Denizli

Alt 12-06-2012 #9
site yapmak için bir ki adobe programı kullanıyorsun diye coreli yabana atmamak lazım diye düşünüyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
FC82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FC82

Webmaster / Ankara

Alt 13-06-2012 #10
site yapmak için bir ki adobe programı kullanıyorsun diye coreli yabana atmamak lazım diye düşünüyorum..
yanlış düşünüyorsun. logo vs gibi basit lineart işler için bir vektörel program lazım ama tamamen vektörel bir program kullanınca, özellikle de bu corel gibi illustratorun gölgesinde bir programsa en iyimser ihtimalle yaratıcılığını sınırlar.

çok uzağa gitmeye gerek yok, Corel in kendi yarışmalarında ilk üçe girenlere baksan yeter
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları