corel drawı öğrenmek için nereden başlanmalı

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel drawı öğrenmek için nereden başlanmalı ...

evrem03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 10-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler
ben coreldraw örenmek istiyorum.Ancak eğitim videolarında örnekler yapılıyor.bunların daha orta seviyeye hitap ettiğini düşünüyorum.Başlangıç için bir öneriniz var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 10-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle eğitiminiz, hedefiniz nedir? Bunu bilmekte fayda var. Program öğrenmek çok zor değil, bununla ilgili kurslar olduğu gibi program kitaplarından, eğitim videolarından, bir bilenden ve de bolca kurcalayaraktan öğrenebilirsiniz. Yalnız sadece program öğrenmek, trafiğe kapalı alanda araba kullanmayı öğrenmek gibidir, trafiğe çıktığınız an direksiyonda, viteste debrijajda size yabancı gelir, bocalarsınız.
Mesleki bilgi ile birlikte yürütürseniz program geliştirmeyi ve öğrenmeyi, o zaman çok daha sağlıklı ve kolay yol alırsınız.

Yolunuz açık olsun, kolay gelsin....
Bu mesajdan alıntı yap
evrem03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 11-03-2010 #3
ben hobi olarak öğrenmek istiyorum. aklımdaki şeyleri aktarabilmek için yani corel drawı öğrenmek için nereden başlanmalı

bir de şu an lisedeyim ve programlama ile uğraşıyorum.yarışmalara katılıyorum.Ancak bu iş çok vakit gerektirdiğinden grafik tasarıma(afiş için) de geçmek istiyorum.

peki özellikle önerebileceğiniz bir set kitap var mı
Bu mesajdan alıntı yap