Corel forumu

Forum Hakkında - Corel forumu ...

Corel forumu
yerkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yerkoy

Grafiker / Yurtdışı

Corel forumu

Alt 07-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler bu site muhteşem yanlız draw bölümü forumu çok karışık. kim her ne konu açmışsa hepsi bi çatı altında toplanmış, arama yapıp kimse hangi konunun nerde olduğunu bile bulamıyor onun için üst üste yeni konular açılıyor. ben yeni üye oldum draw 51 sayfa var hepsine bakıyorum ama DRAW için materyaller-draw çalışmaları-draw soru ve çözümleri gibi vs... alt konular olsa daha iyi ve açıklayıcı olur. emeğinize sağlık bu bir öneridir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 07-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi günler bu site muhteşem yanlız draw bölümü forumu çok karışık. kim her ne konu açmışsa hepsi bi çatı altında toplanmış, arama yapıp kimse hangi konunun nerde olduğunu bile bulamıyor onun için üst üste yeni konular açılıyor. ben yeni üye oldum draw 51 sayfa var hepsine bakıyorum ama DRAW için materyaller-draw çalışmaları-draw soru ve çözümleri gibi vs... alt konular olsa daha iyi ve açıklayıcı olur. emeğinize sağlık bu bir öneridir.
Sayın yerkoy, Öncelikle forumumuza gösterdiğiniz ilgi ve sevgiden ötürü teşekkür ederiz, Ancak bahsettiğiniz bölümde dahil olmak üzere forumumuzda iyilerştirme çalışmaları yapılmaktadır yakın zamanda Corel bölümümüz daha güzel olacak. Ancak sizlerinde de dikkat etmesi gerekli örneğin sizde Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz) okumadan corel bölümüne açmışsınız başlığınızı, ben taşıdım ancak 10.000 lerce üyemiz buna dikkat etmezse ne sizler nede bizler daha sağlıklı paylaşım yapabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
yerkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yerkoy

Grafiker / Yurtdışı

Alt 11-02-2009 #3
teşekkür ederim sağolun, yavaş yavaş öğreniyoruz sayenizde.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-02-2009 #4
teşekkür ederim sağolun, yavaş yavaş öğreniyoruz sayenizde.
Biz teşekkür ederiz. Bu konuda siz üyelere de büyük görev düşmekte. Sizler ne kadar uygun başlıklarla konu açarsanız bizler de forumun gelişmesine o kadar vakit ayırıp istediğiniz konulara daha çabuk ve zaman kaybı olmadan ulaşmanızı sağlıyacak şekilde forumu geliştirebiliriz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corel, forumu