corel için msn den yardım edebilecek arkadşalar varm ı

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel için msn den yardım edebilecek arkadşalar varm ı ...

kocagöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kocagöz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba

ps biliyorum corel öğrenmek için elimden geleni de yapıyorum . forumda sorun olduğunca raştırıp buluyorum. ama bazen forumda sorarsamda 2-3 saatlik gecikme yaşanıyor. bir arkdaşımız var mı msn üzerinden abi-abla şu nasıl yapılıyor dediğimde bana yol gösterebilecek olan.

yanlışım varsa affola
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Oncelikle forum icerisinde kesinlikle ozel bilgilerinizi paylasmayin, buna msn ya da e-mail adresleri de dahil. Eger boyle bir bilgi alisverisi yapacaksaniz ozel mesaji kullanin.

Ayrica forumda yeterince yardim konulari var ve istediginiz zaman yardim almak icin ilgili bolumlere yardim konulari ya da istek konulari acabilirsiniz, ki cevap ve yardimi hemen alacaginizdan eminim. Msn ile bir kisiye, forumda konu acarak ya da sorular sorarak binlerce kisiye ulasabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
kocagöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kocagöz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-07-2009 #3
Oncelikle forum icerisinde kesinlikle ozel bilgilerinizi paylasmayin, buna msn ya da e-mail adresleri de dahil. Eger boyle bir bilgi alisverisi yapacaksaniz ozel mesaji kullanin.

Ayrica forumda yeterince yardim konulari var ve istediginiz zaman yardim almak icin ilgili bolumlere yardim konulari ya da istek konulari acabilirsiniz, ki cevap ve yardimi hemen alacaginizdan eminim. Msn ile bir kisiye, forumda konu acarak ya da sorular sorarak binlerce kisiye ulasabilirsiniz...
farkındaysan msn adresini yazın demedim ben ?

yardımcı olabilecek olan özel mesaj gönderebileceğini bilir.

Zaten bilmiyorsa bi şey öğrenemem o kişiden vs.. gider
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 19-07-2009 #4
farkındaysan msn adresini yazın demedim ben ?

yardımcı olabilecek olan özel mesaj gönderebileceğini bilir.

Zaten bilmiyorsa bi şey öğrenemem o kişiden vs.. gider
msn adresim kişi bilgilerimde var ekleyebilirsin :wink:
Bu mesajdan alıntı yap