corel ile petek çizimi nasıl olur??

Corel Draw - corel ile petek çizimi nasıl olur?? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar corel ile arı peteği yapmak istiyorum aynı zamanda kaplumbağa kabuğuda bunu nasıl yapabilirim yani çokgenleri nasıl eşit dizebilirim basit bir yolu var mı başlamadan bir danışmak istedim ...

2kral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

2kral

Hiç Biri / Zonguldak

ünlem

Alt 02-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar corel ile arı peteği yapmak istiyorum aynı zamanda kaplumbağa kabuğuda bunu nasıl yapabilirim yani çokgenleri nasıl eşit dizebilirim basit bir yolu var mı başlamadan bir danışmak istedim ...:sleepy:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bal peteği için öneri...

Şekillerden 6 gen i seç uygun biçimde oluştur ctrl ile 6 gen i sürükle uygun konumda sağ tıkla çoğalt senin için uygun adeti bulana kadar ctrl+R ile çoğalt sonra komple seç aşağı doğru çoğalt.. uygun değilse daha da detayu vermen lazım bu normal dikdörtgen doldurmadır.
Bu mesajdan alıntı yap
2kral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

2kral

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 02-09-2012 #3
teşekkürler ben de ilk başlarda öyle yaptım da hani dedim belki farklı yolla yapan birileri vardır diye çok teşekkür ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap