Corel ile Tablet kullanımı sorusu yardım

Grafik Tablet Kullanım Alanları - Corel ile Tablet kullanımı sorusu yardım Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar benim tabletler konusunda pek bi bilgim yok. Almayı düşünüyorum Corel kullanıyorum daha çok. Acaba bütün tabletler corel da çalışıyor mu yoksa spesifik bir tablet var mı corel ...

pfdundar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pfdundar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 12-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar benim tabletler konusunda pek bi bilgim yok. Almayı düşünüyorum Corel kullanıyorum daha çok. Acaba bütün tabletler corel da çalışıyor mu yoksa spesifik bir tablet var mı corel da daha iyi çalışan. Bilginiz var mı?:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

exloper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exloper(23)

Grafiker / Sakarya

Alt 12-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben bi düşünüyorumda corel drawda tablet birz zor kullanılır ya :S photoshop felan olsa tamam ama corel draw bence tırt Corel ile Tablet kullanımı sorusu yardım
Bu mesajdan alıntı yap
halil037 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil037

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2012 #3
Ben corelde kullanmıstım, sanırım markasıyla alakası yok kuruyosun çalısıyor mahuse unutuyosun bukadar. Hem yormuyor hemde de daha hızlı.
Bu mesajdan alıntı yap
uta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uta

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-03-2014 #4
arkadaslar ayni konuda benimde yardima ihtiyacim var
nasil anlatayim diyordum ben fotoshop ve corel ikisinide kulllaniyorum tam olarak nasil calisiyor bu tablet biraz daha somut yazarsaniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap