corel ilk açılırken yeni sayfayla beraber açılmıyo

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel ilk açılırken yeni sayfayla beraber açılmıyo ...

beyzoşxyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyzoşxyz

Hiç Biri / Çorum

Alt 21-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

açıldıktan sonra kendim yeni sayfa açmak zorunda kalıyorum. nasıl ayarlayabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Program açılırken F8 yapın olsun bitsin.corel ilk açılırken yeni sayfayla beraber açılmıyo

Yalnız otomatik olarak yeni sayfa açılmasını neden istiyorsunuz? İlk açılmada daha önce yaptığınız son beş çalışma seçenekli olarak ekrana gelir. İsterseniz yeni sayfa açarsınız isterseniz son çalıştıklarınızdan birini açarsınız.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-11-2010 #3
F8 ile programı ilk ayarlarına getirebiliriz bu durumda hoşgeldiniz ekranı da çıkar biz bu ekranı istemeden sadece yeni sayfa açılmasını istiyorsak sadece F8 işe yaramaz. Bunun için Options (Ctrl+J) penceresini açın workspace/General kısmında On CorelDraw Start-up bölümünden nothing bölümünü start a new document seçeneğiyle değiştirin her defasında bu şekilde açılmasını istiyorsanız ayarlarınızı varsayılan olarak değiştirin...
Bu mesajdan alıntı yap
beyzoşxyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyzoşxyz

Hiç Biri / Çorum

Alt 12-12-2010 #4
teşekkür ederim yardımlarınız için. biraz geç oldu ama corel ilk açılırken yeni sayfayla beraber açılmıyo)
Bu mesajdan alıntı yap