Corel Kabusu

Corel Draw - Corel Kabusu ...

Corel Kabusu
kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Corel Kabusu

Alt 13-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aslında coreli çok severim ama şu günlerde benim için kabustan farksız
pc format yedi coreli tekrar yükledim tabii ama eski dosyalarımı açarken yazılarda font değiştiriyor eskidende corel 13 tü şimdide aynı sürüm napmam gerekior uğraştım ama bi türlü başaramadım lütfen acil yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 13-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sayfa açılırken font uyarı ekranındaki fontları sistemine tekrar yüklemelisin...
Bu mesajdan alıntı yap
ScoobyDoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ScoobyDoo

Grafiker / Balıkesir

Alt 13-12-2007 #3
flash daki embed font olayı corel de de olsa ne kadar iyi olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 13-12-2007 #4
font uyarı ekranındaki fontları sisteme nasıl eklicem fikir verirmisiniz çok saolun şimdiden yeni öğreniyorum böyle sorunlar çıkıyo
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 13-12-2007 #5
uyarı ekranında istenen fontların isimleri yazar. O fontları bulup tekrar yüklemelisin...
Bu mesajdan alıntı yap
koma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koma

Grafiker / Adana

Alt 14-12-2007 #6
Buradan X3 için Fontnav yamasını yüklemeyi dene.
Bu mesajdan alıntı yap
rekifarg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rekifarg

Özelim Güzelim :)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2007 #7
Buradan X3 için Fontnav yamasını yüklemeyi dene.
Vermiş olduğunuz bağlantıdaki adresten indirdiğim Patch' i yüklemeye kalktığımda aşağıda görülen gibi bir hata verdi. Neyin ters olduğunu bilen varmı?

Corel Kabusu
Bu mesajdan alıntı yap
koma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koma

Grafiker / Adana

Alt 14-12-2007 #8
servis paket 2 nin yüklenmesi gerekiyor önce. Siz buradan güncelleştirmelerin hepsini yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
maestromik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maestromik

Webmaster / Çanakkale

Hep Ayni Şeyler...???

Alt 15-12-2007 #9
DeĞerlİ ArkadaŞlar Bu İŞİ GrafİkerlİĞİ Yapanlardan Bahsedİyorum..mutlaka Bİr Takim Çantaniz Olmali..yaninizda Devamli KullandiĞiniz Fontlar (Özel HazirladiĞiniz), Program Yamalari, Clİpart, Logo, Brushes Vb. Şeylerİ Bİr Flash Dİske SiĞdirip Aninda MÜdahale Edebİlİrsİnİz.bu Pekte Zamaninizi Almaz..ve ÇaliŞtiĞiniz Ortama Da Uyum SaĞlamaniz Demektİr.. YaklaŞik 24 Yildir Reklam Sektorundeyİm Ve Bu Tİp Bİr Çantam Mutlaka Yanimdadir...eskİden Cd Cantasiyla Gezerdİm. Şİmdİ İse Flash Dİsk İle..ve Çok GenİŞ ArŞİvİm, ÇaliŞmalarim Var.. Burada Bunlari Zaman Zaman PaylaŞabİlİrİm..
Bu mesajdan alıntı yap
egeweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egeweb

Webmaster / Muğla

seviniriz!:.

Alt 22-12-2007 #10
DeĞerlİ ArkadaŞlar Bu İŞİ GrafİkerlİĞİ Yapanlardan Bahsedİyorum..mutlaka Bİr Takim Çantaniz Olmali..yaninizda Devamli KullandiĞiniz Fontlar (Özel HazirladiĞiniz), Program Yamalari, Clİpart, Logo, Brushes Vb. Şeylerİ Bİr Flash Dİske SiĞdirip Aninda MÜdahale Edebİlİrsİnİz.bu Pekte Zamaninizi Almaz..ve ÇaliŞtiĞiniz Ortama Da Uyum SaĞlamaniz Demektİr.. YaklaŞik 24 Yildir Reklam Sektorundeyİm Ve Bu Tİp Bİr Çantam Mutlaka Yanimdadir...eskİden Cd Cantasiyla Gezerdİm. Şİmdİ İse Flash Dİsk İle..ve Çok GenİŞ ArŞİvİm, ÇaliŞmalarim Var.. Burada Bunlari Zaman Zaman PaylaŞabİlİrİm..
Paylaşımlarınızı bekliyoruz üstadım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corel kabusu