corel kartvizit

Corel Draw - corel kartvizit Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar ben bu iste cok yeniyim ya kartvizit arsivi ariyorum bana yol gostersin fikir olsun benim icin her sektorden olacak boyle bi cd satilirmi yada internetten indirebilecegim bi ...

corel kartvizit

corel kartvizit

Alt 09-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar ben bu iste cok yeniyim ya kartvizit arsivi ariyorum bana yol gostersin fikir olsun benim icin her sektorden olacak boyle bi cd satilirmi yada internetten indirebilecegim bi site var cdr. formatinda yardimci olursaniz cok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 09-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya 9 kisi bakmıs kimse cevap yazmamış
Bu mesajdan alıntı yap
kıvılcım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kıvılcım

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 09-06-2008 #3
lion_heart öncelikle aramıza hoşgeldin..
coreldraw programına sanırım yeni bir başlangıç yapıyorsun..? sitede bir çok grafiker arkadaşlarımız kartvizit çalışmları sunmuşlardır bu konuda arama yapmanda fayda olucaktır.
herkes kendi stiline göre bir çok çalışmalar eklemişler ve farklı yorumlar almışlardır
istemiş olduğun cdr formatında karvizit şablonları hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız sana yardımcı olucaklarıdır.
bütün grafik çalışmlarında bir kaç ana unsur vardır
renk uyumu
tipoğrafi
denge
bunları sağlaman gerekiyor... başarıları diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-06-2008 #4
tesekkurler ilgin icin benim istedigim cdr. formatinda her sektorden 10 ader cdr.formatinda
kartvizit ornegi baska bisi istemiyorum corel kartvizit bide pearl font yani incili yazi tipini ariyorum
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 10-06-2008 #5
aşağıdaki linki takip et. sana faydalı olacaktır.
Hazır Kartvizit Şablonu Olan Varmi? Arşiv
Bu mesajdan alıntı yap
by_bersan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_bersan

Grafiker / Çorum

Alt 10-06-2008 #6
sende çok şey istiyon ya eğer sana yardımcı olacaksa netten kart vizit örnekleri diye arat ve kendin yap cdr formatında bulursan onlarda değişiklik yapmış olursun ve kendi tasarımın olmazsana tavsiyem kendi zekanı kullan ve yarat kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2008 #7
Şablon arayacağına tasarımını sen yapsan?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-06-2008 #8
ilginize tesekkurler arkdaslar kendim tasarım yapacak kadar olsam sizden neden yardım isteyeyim prof.degilim benn hazir istememin sebebi bakacagim ne nasil yapilmis parcalara ayiracagim fikir edinecegim bi nevi anlatabildim mi? neyse herkese tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-06-2008 #9
sen bi kartvizit bul deki bu bu nasi yapilmis ben sana en ince ayrintisina kadar anlatirim arkadasim detayli bir sekilde. Kendin yapman hem pratikliginide arttiracaktir.Takildigin yerde bana sorabilirsin kardes elimden geleni yaparim kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-06-2008 #10
corel kartvizit

olmusmu st_anger yaptim ama corel kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corel, kartvizit