corel kulanabilen. bayrampaşaya yakın konumda grafiker aranıyor...

Sonuçlanan İlanlar - corel kulanabilen. bayrampaşaya yakın konumda grafiker aranıyor... Sponsorlu Bağlantılar corel kulanabilen. bayrampaşaya yakın konumda grafiker aranıyor......

DORUK ETİKET isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DORUK ETİKET

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları corel kulanabilen. bayrampaşaya yakın konumda grafiker aranıyor... veya corel kulanabilen. bayrampaşaya yakın konumda grafiker aranıyor...sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ercanturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanturkmen(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2010 #3
Merhaba,

Ben Ercan Türkmen. 22 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslik Yüksekokulu Radyo-Televizyon Bölümünü bitirdim. 2005 yılında Bilge Adam'da Web&Grafik Tasarım eğitimi aldım. Ancak o yıldan sonra bilgilerimi pekiştirecek bir işte çalışma fırsatım olmadı. Okul, diğer projeler vs.

Web&Grafik konusunda alt yapım var sayılır yani. Bu bilgilerimi pekiştirecek, kendimi geliştirebileceğim, staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Maaş konusunda fazla bir beklentim yok. Yol, yemek ve sigorta olması yeterlidir. CV'mi ekte yolladım. İlginize teşekkür ederim. İyi çalışmalar...

by_facia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_facia

Grafiker / İstanbul

grafiker

Alt 23-11-2010 #4
grafik ve tasarım kursundan yeni mezun oldum gaziosmanpaşa da oturuyorum ve kendimi gelecekde iyi bir grafiker olmak istiyorum stajer grafiker olarak iş arıyorum teşekkürler itb tl:*********
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2010 #5
grafik ve tasarım kursundan yeni mezun oldum ( Bİlge adam ) dan 2 yıldır bi ajansta calısıyorum Staj yapıyorum suan ama matba bilgiside elde etmek istiyorum.....
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2010 #6
Bu arada Adobe Illustrator CS3 kullanıyorum