corel kullanmayı cok ıyı derecede bılen bı arkadas aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - corel kullanmayı cok ıyı derecede bılen bı arkadas aranıyor - Türkiye Geneli ...

vuralturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralturkmen

Webmaster / İstanbul

Alt 15-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel kullanmayı cok ıyı derecede bılen bı arkadas aranıyor

Program/Seviye: merhaba arkadaslar benım kafamda bılgısayar kasası yaptırmak ıstıyorum bu kasayı corelde yapmak gerekıyor kasa yapımından anlayan bır arkadasa ıhtıyacım var pm atamıyorum daha yenı uye oldugum ıcın ıletısım bılgılerınızı bana atarsanız sıze ulasa bılırım..

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları corel kullanmayı cok ıyı derecede bılen bı arkadas aranıyor - Türkiye Geneli - corel kullanmayı cok ıyı derecede bılen bı arkadas aranıyor - Türkiye Geneli ya da corel kullanmayı cok ıyı derecede bılen bı arkadas aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | corel kullanmayı cok ıyı derecede bılen bı arkadas aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
corel kullanmayı cok ıyı derecede bılen bı arkadas aranıyor - Türkiye Geneli | corel kullanmayı cok ıyı derecede bılen bı arkadas aranıyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

designer_91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designer_91

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2011 #3
ilanınız güncel ise yardımcı olmak isterim....
wesliy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wesliy

Grafiker / Karabük

Alt 22-08-2011 #4
şu ana kadar çalışdıgım işyerlerinde hep corel kullanımkataydı senin işinide yapabilirim
********* eklersen veya **** atarsan görüşelim
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 22-08-2011 #5
ekleyin lütfen