corel kurulum sorunu yardım lütfen..

Corel Draw - corel kurulum sorunu yardım lütfen.. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar iş yerindeki bilgisayarıma corel yükleyemiyorum.anlatayım şimdi programı kurdum calıstı actıldı daha sonra kapattım ve tekrar yıne actıgım da acılmadı bende silip tekrar kurayım dedım hata veriyor diye ...

serkan bek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan bek

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar iş yerindeki bilgisayarıma corel yükleyemiyorum.anlatayım şimdi programı kurdum calıstı actıldı daha sonra kapattım ve tekrar yıne actıgım da acılmadı bende silip tekrar kurayım dedım hata veriyor diye .tekrak kurulum asamasında next veya ileri yazmıyor.ve şöyle bi uyarı gelıyor.bu bılgısayarda bu programın baska bır surumu var diye sonuc veriyor.bu önceki sürümü nasıl silebilirim.program ekle kaldırda da göstermiyor. yardım edermsınız..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mevcut yüklü olan sürüm cd sini takın seçeneklerinde remove imleceğini işaretleyip kaldırın C/programe files sekmesinde corel dosyasına ait herhangi bir klasör kalmadığını kontrol edip işletim sisteminizi tekrar başlatarak kuruluma geçebilirsiniz .... eğer yine aynı hatayı veriyorsa C klasör içinde daha önceden corel 'e ait bir kök dizini yada klasör olduğundan kaynaklıdır

yine bir sorun olursa buradan yardımcı olmaya çalışırım şimdiden kolay gelsin....
Bu mesajdan alıntı yap

serkan bek

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2011 #3
Arkadasım saol ama yine olmadı baska ne yapabılırım bı bılgın varmı.
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-02-2011 #4
kullandığınız işletim sistemi nedir ? corel in hangi sürümü nü kurmaya çalışıyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

serkan bek

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2011 #5
windows 7 home preminum.corel x5 kurmaya calısıyorum olmuyor x4 de denedim.kurulum asamasında sözelsme bölümü gelmıyor basta.ne yapabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-02-2011 #6
program ekle / kaldır seçeneği ve C/Program Files da corel drawla alakalı muhakkak bir kalıntı olması lazım ki sizin bahsettiğiniz sorunlar olsun adı geçen işletim sistemi X5 X4 sürümlerini tam destekliyor eğerki orjinal versiyonsa? bu ve bundan önceki yazılarımdakileri yapıp bir sonuç alamadıysanız size en etkili tavsiyem sistem geri yükleme ile(format atmaya gerek kalmadan) bir önceki tarihe çekip tekrar yükleme girişimidir....

şimdiden kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

serkan bek

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2011 #7
tşekkür edrim yardımların için olmassa en sonunda sistemi geri yüklerim.
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-02-2011 #8
tşekkür edrim yardımların için olmassa en sonunda sistemi geri yüklerim.

inanın hem yoğunluğum var, yardımcı olmaya çalıştım umarım sorunu çözersiniz ..........
Bu mesajdan alıntı yap
ersinpower isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersinpower

Grafiker / Ankara

Alt 29-03-2011 #9
merhaba arkadaslar bende corel x5 i ındırdım kurulumu baslatıyorum fakat lısans bolumunde yazılar gözukmuyor lısansı kabul edıyorum,ileri yi tıklıyorum fakat hıcbısey olmuyor sebebı nedr yardımcı olursanız sevınırım
Bu mesajdan alıntı yap
Yükselen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yükselen

Matbaacı / Çorum

Alt 04-04-2011 #10
merhaba arkadaşlar .. x5 kurulumu için bilgisayarınızın 3-5 yıllık teknolojiye sahip olması gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları