corel lazer bağlantısı

Corel Draw - corel lazer bağlantısı Sponsorlu Bağlantılar herkese merhaba. ben amatörce coreldraw çizimleri çalışıyorum. bazi çizimlerimi lazer kesimde kullanmam gerekiyordu ve save ederken .dxf ediyorum. Sorun yaşıyorum. kesimciler benim çizimlerimde değil save seçeneklerinde olduğunu söylüyorlar ...

corel lazer bağlantısı
bursadanefe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bursadanefe

Grafiker / Bursa

corel lazer bağlantısı

Alt 18-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese merhaba. ben amatörce coreldraw çizimleri çalışıyorum. bazi çizimlerimi lazer kesimde kullanmam gerekiyordu ve save ederken .dxf ediyorum. Sorun yaşıyorum. kesimciler benim çizimlerimde değil save seçeneklerinde olduğunu söylüyorlar bilgisi olnlardan yardım istiyorum. tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
herkese merhaba. ben amatörce coreldraw çizimleri çalışıyorum. bazi çizimlerimi lazer kesimde kullanmam gerekiyordu ve save ederken .dxf ediyorum. Sorun yaşıyorum. kesimciler benim çizimlerimde değil save seçeneklerinde olduğunu söylüyorlar bilgisi olnlardan yardım istiyorum. tşk.
yapmış olduğunuz lazer kesim ne üzerine acaba?
etiket-kutu bıçak türü işleri mi?
Bu mesajdan alıntı yap