Corel Ölçü Sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Ölçü Sorunu ...

Corel Ölçü Sorunu
emococuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emococuk(25)

Grafiker / Diyarbakır

Corel Ölçü Sorunu

Alt 26-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar corel de bi sorunum var corel 9 kullanıyorum ve ölçü olarak millimetersi kullanıyorum ama coreli açtığım zaman ölçü yeri inches yazılı oluyor açtığım zaman millimeter ile başlamak istiyorum coreli silip yeniden yükledim ama değişen birşey olmadı bu sorunu nasıl halledebilirim. Tşk. Ederm.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ölcü cinsini milimetre yapın tools menüsünden save setting as default ( çıkıştı yapılan ayarları kaydet ) sekmesini işaretleyerek corel i kapatıp tekrar çalıştırın sorununuz düzelmiş olacaktır....
Bu mesajdan alıntı yap
emococuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emococuk(25)

Grafiker / Diyarbakır

Alt 26-05-2011 #3
ölcü cinsini milimetre yapın tools menüsünden save setting as default ( çıkıştı yapılan ayarları kaydet ) sekmesini işaretleyerek corel i kapatıp tekrar çalıştırın sorununuz düzelmiş olacaktır....
adminim tşk. edermde tools menüsünde (save setting as default) öyle bi sekme bulamadım Corel Ölçü Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-05-2011 #4
adminim tşk. edermde tools menüsünde (save setting as default) öyle bi sekme bulamadım Corel Ölçü Sorunu

ben admin değilim Corel Ölçü Sorunu vede dikkat etmemişim corel V9 kullandığınızı

Corel Ölçü Sorunu

resimle anlattım umarım faydalı olur.....
Bu mesajdan alıntı yap