corel otomotik kayıtı nereye alıyor Çok önemli

Corel Draw - corel otomotik kayıtı nereye alıyor Çok önemli Sponsorlu Bağlantılar elektrikler gitti bende kayıt etmemiştim corel otomatik kayıt yapıyor ya nereye yapıyor bılıyormusunuz. Arkadaşlar Çok Önemli acele.. ben bılıyordum unuttum.....

vexlam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vexlam

Grafiker / Samsun

Alt 21-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

elektrikler gitti bende kayıt etmemiştim corel otomatik kayıt yapıyor ya nereye yapıyor bılıyormusunuz. Arkadaşlar Çok Önemli acele.. ben bılıyordum unuttum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
coreli açın açarken soracak zaten size otomatik olarak evete basın en son yaptığı kayıt gelir
bilgisayarım /c/documents settings/kullancı adı/temp (gizli dosyaları göster seçeneğini tıklayın)
buraya kaydediyor genelde yada en son nereye kayıt yaptıysanız oraya
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 22-01-2008 #3
c:\Documents and Settings\kullanıcı_adı\local settings\Temp

klasörüne kaydeder. tabi Thematrix'in dediği gibi gizli dosyalar açık olması gerekir..

bide dosyayı kaydettiğin yere garip isimli bi tmp uzantılı bi dosya kaydeder corel. tabi bu dosyada gizlidir.. onun uzantısını crd yap veya direkt o dosyayı corelde aç. belki işin bi bölümünü kurtarabilirsin..

tabi bu yazdığım klasörün yolu XP için geçerli.. eğer vista kullanıyorsan söle onu yazayım..

umarım yardımcı olur..

Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
onur_2727 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onur_2727

Bilg. Teknikeri / Gaziantep

Alt 24-01-2008 #4
Merhaba arkadaşım. Sen yaptıklarını corele otomatik orak kaydettirebiliyorsun evet böyle bişey var üstelik bunu sen bile ayarlayabiliyorsun.

Tools / Options / Workspace / Save bölümünü açtığın zaman Auto backup bölümü var oradan kaç dakikada bir otomatik kayıt yapmasını istiyorsan onu seç.

Eğer sen dosyayı bir kere kaydetmişsen o kaydettiğin kalsörün içinde AutoBackup_Dosyadı olarak otomatik kayır alır.

Fakat çalışmanı hiç kaydetmediysen deminki girdiğimiz bölüme yani
C:\DOCUME~1\kullanıcı_adı\LOCALS~1\Temp\
bölümüne otomatik kayıt yapar

İstersen sen bu klasörü değiştirebilir istediğin bir yere otomatik kayıt yaptırabilirsinTabi bunun için Spesific folder seçeneğini seçerek

Hadi kolay gelsin.....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corel, otomotik, kayt, nereye, alyor, nemli