corel photo-paint dersleri / 4

Corel Photo-Paint - corel photo-paint dersleri / 4 Sponsorlu Bağlantılar http://hotfile.com/dl/116286719/1963...yapma.rar.html yukarıdaki videoda resim dekupe ve 3 ayrı resmi bir bütün yapma tekniği yapımını anlatan, kolay menü kullanımınında anlatıldığı bir paylaşım ... şöyle diyenleriniz olabilir ; biz ( ...

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://hotfile.com/dl/116286719/1963...yapma.rar.html

yukarıdaki videoda resim dekupe ve 3 ayrı resmi bir bütün yapma tekniği yapımını anlatan, kolay menü kullanımınında anlatıldığı bir paylaşım ...

şöyle diyenleriniz olabilir ; biz ( X ) programla/programlarla zaten ihtiyacımız olan pixel işlemleri yapabiliyoruz... elbette çok haklısınız fakat gözden kaçırdığınız bir nokta var Corel Photo-Paint için ayrıca bir lisans ödemesi yapmamıza gerek yok, corel satın aldığınızda zaten photo-paint 'ide satın almış oluyorsunuz...

daha öncede

http://www.grafikerler.net/corel-pho...a-t109193.html

http://www.grafikerler.net/corel-pho...a-t109197.html

corel photo-paint dersleri / 3

şimdiden kolay gelsin faydalı olması dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

babushka1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babushka1

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler abi böyle eşsiz bir bilgi kaynağı olacak konuları bizlerin önüne koyduğun için ne söylesek hakikaten azdır, eminim diğer arkadaşlarda aynı şeyi düşünüyordur
sağol, var ol !
Bu mesajdan alıntı yap
qwerty1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qwerty1

Grafiker / Ankara

Alt 08-05-2011 #3
çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-05-2011 #4
teşekkürler abi böyle eşsiz bir bilgi kaynağı olacak konuları bizlerin önüne koyduğun için ne söylesek hakikaten azdır, eminim diğer arkadaşlarda aynı şeyi düşünüyordur
sağol, var ol !
çok teşekkürler

rica ederim teşekküre gerek yok umarım faydalı olur dileğiyle....
Bu mesajdan alıntı yap
musdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdemir(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2011 #5
teşekkürler murat abi iyiki varsın corel photo-paint dersleri / 4 corel photo-paint dersleri / 4 corel photo-paint dersleri / 4 hemen izleyip kendimi geliştireceğim sayende yeni şeyler öğreniyoruz... hep aynı mesaj oldu ama napayım diyecek söz bulamıyorumm corel photo-paint dersleri / 4
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-05-2011 #6
teşekkürler murat abi iyiki varsın corel photo-paint dersleri / 4 corel photo-paint dersleri / 4 corel photo-paint dersleri / 4 hemen izleyip kendimi geliştireceğim sayende yeni şeyler öğreniyoruz... hep aynı mesaj oldu ama napayım diyecek söz bulamıyorumm corel photo-paint dersleri / 4

rica ederim, bizlerde hala öğrenmekteyiz... faydalı olması dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
grafityy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafityy

Grafiker / Elazığ

Alt 16-05-2011 #7
Birşey sormak istiyorum. Belki bu konuyla alakası yok ama konunun başındaki paylaşımcının söylediği şeylerden sonra aklımda bir soru işareti oluştu. Demişsinki "Corel Photo-Paint için ayrıca bir lisans ödemesi yapmamıza gerek yok, corel satın aldığınızda zaten photo-paint 'ide satın almış oluyorsunuz" Ben corel draw programını uzun zamandır lisanssız olarak kullanıyorum? Sizde lisanssız kullanmakla lisanslı kullanmak arasında bir fark varmıdır ? Gerçi şu var sonuçta bu programla ekmek kazanıyoruz sahte lisanslar kullanıp Corel draw yapımcı firmasının emeğini çalmış oluyor böylelikle ekmeğimize haram katmış olabiliyor olabliriz. Fakat en yakın zamanda programın orjinalini almayı düşünüyorum. Ama Muhakkak ki orjinalle sahte lisans arasında fark olmalı ? yanılıyormuyum?
Bu mesajdan alıntı yap
grafityy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafityy

Grafiker / Elazığ

Alt 16-05-2011 #8
Birşey sormak istiyorum. Belki bu konuyla alakası yok ama konunun başındaki paylaşımcının söylediği şeylerden sonra aklımda bir soru işareti oluştu. Demişsinki "Corel Photo-Paint için ayrıca bir lisans ödemesi yapmamıza gerek yok, corel satın aldığınızda zaten photo-paint 'ide satın almış oluyorsunuz" Ben corel draw programını uzun zamandır lisanssız olarak kullanıyorum? Sizce lisanssız kullanmakla lisanslı kullanmak arasında bir fark varmıdır ? Gerçi şu var sonuçta bu programla ekmek kazanıyoruz sahte lisanslar kullanıp Corel draw yapımcı firmasının emeğini çalmış oluyor böylelikle ekmeğimize haram katmış olabiliyor olabliriz. Fakat en yakın zamanda programın orjinalini almayı düşünüyorum. Ama Muhakkak ki orjinalle sahte lisans arasında fark olmalı ? yanılıyormuyum?
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-05-2011 #9
elbette olmaz olurmu? corel draw programsal sorun yaşama tamamiyle lisanssız kullanımdan kaynaklıdır.
bakınız; Corel Draw Programsal Sorunlar ve Çözüm Adımları / 1

faydalı olması dileğiyle......
Bu mesajdan alıntı yap
uta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uta

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-06-2011 #10
teşekürler indiriyorum bir de birşey soracaktım ben yeni öğrenmeye çalışıyorum acaba bu corel photopaint ile photoshop birbirine yakın programlar mıdır
yani photoshopta yaptığımız herşeyi bunda da yapabilir miyiz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corel 'de resim düzenleme, fotoğraf düzenleme, photo paint ders