Corel Photo-paint x5

Corel Photo-Paint - Corel Photo-paint x5 Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar grafikerler.net'e yeni üye oldum site hakkında pek bir bilgim yok ancak sizlerden pek çok şey öğrenecegımden eminım grafik tasarım ve fotografcılık bölümü okuyorum Photo-paint' e yeni ...

Corel Photo-paint x5
tugbaaylar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugbaaylar

Öğrenci (Grafik) / Muğla

Corel Photo-paint x5

Alt 13-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar grafikerler.net'e yeni üye oldum site hakkında pek bir bilgim yok ancak sizlerden pek çok şey öğrenecegımden eminım grafik tasarım ve fotografcılık bölümü okuyorum Photo-paint' e yeni başladıım nereden başlamalıyım? ne yapmalıyım ? bu programın amacı nedir ? zamanınız varsa bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden tesekkürler Corel Photo-paint x5
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ilyas25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyas25

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
buraya bir göz atmanızı tavsiye ederim...

Corel Photopaint
Bu mesajdan alıntı yap
umul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umul

Grafiker / Konya

Alt 13-12-2012 #3
merhaba,
Öncelikle Corel Photo-Paint Basit Bir Program Genelde Grafikerler Corel Draw,Adobe Photoshop Şeklinde Kullanır Yani A.Photoshop Ögrenmen Daha İyi Olacaktır Senin İçin
Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

tugbaaylar

Öğrenci (Grafik) / Muğla

Alt 13-12-2012 #4
Teşekkürler ama istediğm giibi değil biri anlatsa daha iyi olucak sanırım . güzel calısmalar var
Bu mesajdan alıntı yap

tugbaaylar

Öğrenci (Grafik) / Muğla

Alt 13-12-2012 #5
UMUL
corel draw az da olsa biliyorum ilgimi çekti photo- paint guzel calısma orneklerı var bılıyorsanız eger yardımcı olur musunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
ilyas25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyas25

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-12-2012 #6
Üzgünum ben C4D'ciyim ama emin olun yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktr iyi şanslar...
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 18-01-2013 #7
Corel Photo Paint bitmap uzantılı dosyaları pixel tabanlı olarak işlemeye yarayan bir programdır. Bu programla resimleriniz renkleriyle oynayabilir, ayarlarını yapılandırabilir, farklı resimleri bir araya getirerek kolajlar oluşturabilir, temizleyebilir, kesebilir, ölçülendirebilir, perspektifleriyle oynayabilir, belli tonlardaki renklerini seçebilir, ve üzerine pixel tabanlı objeler ekleyebilirsiniz, efektler uygulayabilrisiniz ve şuan aklıma gelmeyen bir çok şeyi kendi kullanmak istediğiniz alanın teknik bilgisiyle birleştirerek yapabilirsiniz. Adobe şirketinin bu konudaki programı photosho'tur, Corel şirketinin programıda photo paint'tir, ikisinin yaptığı iş hemen hemen aynıdır ama her işçilik arasında farklar olduğu gibi bu programların işçilik kalitesi de aynı değildir size tavsiyem photshopu da photopaintide karşılaştırarak aradaki farkı görmenizdir. Nereden Başlamanız konusuna gelince Zaten grafik tasarım ve fotografcılık bölümü okuyormuşsunuz öncelikle okulunuzda mesleğiniz ile ilgili teknik uygulama detaylarını iyice kavramanızı sonrasında dijital uygulamada için bir eğitim kitabı alarak kendi kendinize geliştirmenize yönelik olacaktır.

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Kubidiyebiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kubidiyebiri

Öğrenci (Grafik) / Hatay

Alt 28-01-2013 #8
bende corele yeni başladım ama ondan önce fireworks ile başlamıştım.Eğer çok yeni isen Fireworks ile başlamanı tavsiye ederim.Corel photo-painti daha önce kullanmadım.
Bu mesajdan alıntı yap