Corel & Photoshop Bilen Grafiker Aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Corel & Photoshop Bilen Grafiker Aranıyor ...

webmatbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webmatbaa

Matbaacı / İstanbul

Alt 08-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Perpa'daki ajansımıza Coreldraw ve Photoshop programlarına hakim, tasarım kabiliyeti olan, işleri başlangıç aşamasından sonuç aşamasına kadar takip edebilecek bayan grafik tasarımcı arıyoruz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sepultura6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sepultura6

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2009 #3
bayan dan vaz geçerseniz perpanın hemen karşısında dereyolundayım özelden mesaj yolarsınız
idocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idocan

Grafiker / Batman

Alt 17-11-2009 #4
merhaba grafikere ihtiyacınız varmış ben biliyorum acaba eleman tuttunuzmu iyi günler
filizgrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizgrafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2009 #5
selam,corel ve photoshop 5 yıldır kullanıyorum,matbaa ve açık hava reklamcılıkta tecrübeliyim.ilgilenirseniz cevap bekliyorum
garfield isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garfield(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2009 #6
merhaba corel photoshop kullanıcısıyım matbaa deneyimim var şişlide oturuyorum
_KaRaMeLiM_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_KaRaMeLiM_

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2010 #7
Perpa'daki ajansımıza Coreldraw ve Photoshop programlarına hakim, tasarım kabiliyeti olan, işleri başlangıç aşamasından sonuç aşamasına kadar takip edebilecek bayan grafik tasarımcı arıyoruz.
Merhaba
Beykent üniversitesi grafik bölümü son snıf öğrencisiyim bölümümü çok seviyorum yetişmek gelişmek istiyorum
bildiğim programlar
photoshop
freehand
illüstratör
indesing
bilgim vardır apple kullanabiliyorum beşiktaşta ikamet ediyorum. mail ile bana ulşaşabilirsiniz
xmary isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xmary

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2010 #8
merhaba;
ilanınız ileilgileniyorum iletişim için adres bildirirseniz cv yollamakisterim..
sevgiyle kalın. saygılar...