Corel & Photoshop , İstanbul Anadolu , Grafiker

İş Veren İlanları - Corel & Photoshop , İstanbul Anadolu , Grafiker Sponsorlu Bağlantılar Firma : Medya Grup Şehir : İstanbul ( Anadolu Yakası ) Program : Corel Draw , Photoshop İş : Haftalık Gazete Tam zamanlı çalışabilecek grafiker arıyoruz. İLETİŞİM :...

medyagrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medyagrup

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma : Medya Grup
Program : Corel Draw , Photoshop
İş : Haftalık Gazete

Tam zamanlı çalışabilecek grafiker arıyoruz.

İLETİŞİM :
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Corel & Photoshop ,  İstanbul Anadolu , Grafiker veya Corel & Photoshop ,  İstanbul Anadolu , Grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Halitemer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Halitemer(29)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 04-05-2011 #3
merhaba

İstanbul/Anadolu yakasında ikamet ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap