corel suite 12 de 3point curve ve freehand ile yaptığım çizimlerin içini boyama

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel suite 12 de 3point curve ve freehand ile yaptığım çizimlerin içini boyama ...

pinargursen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pinargursen

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:crying:merhaba
corel suite 12 de 3point curve ve freehand ile yaptığım çizimlerin içini boyama yada dolgu yapamıyorum.üçgen kare gibi şekillerde oluyor.örneğin bir surat,tshirt,pantalon vs çizdim ve istediğim alanı nasıl boyama yada dolgu yapabilirim.:sadsmile:

teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tüm noktaların birleşik olduğundan emin misiniz? Shape Tool (f10) ile çiziminize tıklayın bir kere. Açık nokta varsa diğerlerine daha baskın olarak görünecektir. Bir tane bile açıklık varsa şeklin içi doldurulmaz.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

pinargursen

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-10-2010 #3
evet kapatıyorum.group mu yapmam gerekli.ama örn:tshirt çizdim kolu başka badeni başka boyamak istersem olmaz.evet alanlar kapalı,ama birbirinden bağımsız çizgiler corel suite 12 de 3point curve ve freehand ile yaptığım çizimlerin içini boyama
alan kapalı ama olmuyo,çünkü alan kapalı olsa bile çizgiler birbirinden bağımsız.

nasıl olucak corel suite 12 de 3point curve ve freehand ile yaptığım çizimlerin içini boyama
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-10-2010 #4
Ayrı çizgiler için çizgilerin birleşme noktaları birlikte tutularak ctrl + L ile birleştirirseniz olur. Ama hepsini tek tek, bir şekil içinde bağımsız çizgi kalmayacak şekilde birleştirmeniz gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap

pinargursen

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-10-2010 #5
anladım yani doldurmak yada boyamak istediği alan çizgilerini seçip,kapalı olduğundan emin olduktan sonra ctr+l yapıp alanın içi boyanır hale getirebiliyorum kısaca.umarım işe yarar çok teşekkür ediyorum.
yapama isem tekrar yardım istiycem corel suite 12 de 3point curve ve freehand ile yaptığım çizimlerin içini boyama

çok teşekkür ediyorum

Olmuyooo corel suite 12 de 3point curve ve freehand ile yaptığım çizimlerin içini boyama

örneğin bu tshirt ün bantları kulo vs farklı renk yapmak istersem.alanlar kapalı.dediğiniz gibi yaptım ama olmadı.çizgiler tektek seçilebiliyor.3 curve tool ile çizdim.
yanlış nerde acaba
Bu mesajdan alıntı yap