Corel ve Photoshop kullanmak istiyorum

Corel Photo-Paint - Corel ve Photoshop kullanmak istiyorum ...

hamle gazetesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamle gazetesi

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben corel ve photo shop programlarını kullanmak istiyorum bana yardımcı olabilecek birileri varmı. sıfırdan başlayacağım.Corel ve Photoshop kullanmak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 22-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İnternetten araştırma yapın özel ders ya da kurslar ile başlayabilirsiniz. Eğer çok istekliyseniz bolca internette örnekler ve forumlar var takip ederek ve kendinizi geliştirerek öğrenebilirsiniz. Eğer daha hızlı olsun istiyorsanız özel ders daha mantıklı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

hamle gazetesi

Alt 22-09-2013 #3
bildiğiiniz başka iyi siteler varmı acaba bana yardımcı olabilecek. teşekürederim cevabınız için.
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 22-09-2013 #4

googleda öğrenmek istediğiniz sonuna tutorial diye aratırsan bir çok site çıkacaktır. grafik forumlarını takip etmeyi de unutma takıldığın yerlerde cevapları buralarda bulabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
muhammed ismail isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed ismail

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 22-09-2013 #5
corel ve fotoşop çok geniş ayrı bir alemdir.fotoşopla ne yapmak istiyorsan sadece onu öğren.yoksa hepsini öğrenmek aylarını alır.eğer herşeyini öğrenmek istiyorsan piyasada bu programlarla ilgili eğitim kitapları var.içinde cdsi filanda oluyor.sıfırdan başlayıp herşeyini öğretiyor.internet üstünden satın alabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 23-09-2013 #6
Forum içinden arama yaparak ilgili derslere ve size yardımcı olabilecek forum kullanıcılarına ulaşmanız mümkün.
Fakat yabancı konularıda mümkün olduğu kadar takip etmenizde de her zaman fayda olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

hamle gazetesi

Alt 07-01-2014 #7
teşekürederim bilgiler için. benim bir skıntım daha var corel draw programını indiremiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 08-01-2014 #8
teşekürederim bilgiler için. benim bir skıntım daha var corel draw programını indiremiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba?
Forum içinde bu tarz paylaşımlar yasaktır. Warez, Crack ve program paylaşımı yapılmamaktadır. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap