Corel x 5 yükleme hatası veriyor.

Corel Draw - Corel x 5 yükleme hatası veriyor. ...

spryberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spryberk

Grafiker / Ankara

Alt 09-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mERHABA aRKADAŞLAR
cOREL X5 YÜKLEDİM AMA KEY GENERATOR'I BULAMIYORUM.INSTALLATION KEY VAR ACTIVATION KEY GİREMEDİĞİM İÇİN AÇILMIYOR,NASIL BİR ÇÖZÜM ÖNERİRSİNİZ!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

adul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adul(33)

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 09-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
özelden mail adresini ver göndereyim sana gerekenleri Corel x 5 yükleme hatası veriyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-08-2011 #3
mERHABA aRKADAŞLAR
cOREL X5 YÜKLEDİM AMA KEY GENERATOR'I BULAMIYORUM.INSTALLATION KEY VAR ACTIVATION KEY GİREMEDİĞİM İÇİN AÇILMIYOR,NASIL BİR ÇÖZÜM ÖNERİRSİNİZ!
özelden mail adresini ver göndereyim sana gerekenleri Corel x 5 yükleme hatası veriyor.
[COLOR="DarkOrange"]FORUM KURALLARI Madde / 26[/COLOR]
Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack konuları ve sitelerinin tanıtımının yapılması yasaktır. Türkçe ve yabancı sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak ve Türkçe program veya yabancı programların crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır.

* Yukarıdaki maddelere uymayan üye kendi isteği ile Grafikerler.net ten uzaklaştırılmayı kabul etmiş bulunmaktadır. Dolayısıyla Grafikerler.net yöneticileri hiç bir üyeyi kendi şahsi görüşleri ile ilgili olarak üyelikten men etmezler. Uzaklaştırılan her üye kendi rızasıyla uzaklaştırılmayı kabul etmiştir. Bu uzaklaştırılma dışında üye yönetimin insiyatifi ile sadece sözlü uyarı alabilir.

anlayışınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap