corel x3 kaydetme sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel x3 kaydetme sorunu ...

corel x3 kaydetme sorunu
catakbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

catakbey

Grafiker / Ankara

corel x3 kaydetme sorunu

Alt 01-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm yeni pc ye corel x5 yüklemiştim fakat key sorun verdi bende denetim masasından kaldırarak corel x3 yükledim şimdi kaydettiğim tüm çalışmaları corel x5 kadediyor kaydederken versiyondan corel 12 - 11 - 10 versiyonlarınıda secsen corel x5 kaydediyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum
dosyalarımı acamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm yeni pc ye corel x5 yüklemiştim fakat key sorun verdi bende denetim masasından kaldırarak corel x3 yükledim şimdi kaydettiğim tüm çalışmaları corel x5 kadediyor kaydederken versiyondan corel 12 - 11 - 10 versiyonlarınıda secsen corel x5 kaydediyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum
dosyalarımı acamıyorum
belirttiğiniz sorun tanımlamasında/açıklamasında eksik, yanlış bir durum var.
"corel x3 yükledim şimdi kaydettiğim tüm çalışmaları corel x5 kadediyor"
ben bu kısmı bir türlü anlamadım.

Corel Draw 'da inatçı sürümlerin sistemden kaldırılması!

bu yukarıda bahsedilen eklenti ile sistemdeki tüm corelleri kaldırıp mevcut elinizdeki X3 versiyonu kurarak sorunsuz çalışmaya devam edebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap