corel x3 ve photo paint

Corel Draw - corel x3 ve photo paint Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar herkese selam şimdi corel x3 kullanıyorum resim sayfamda tıklıyorum photo painte geçicem ama yukardaki edit bitmap butonu aktif hale gelmiyor dolayısıyla otomatik geçiş yapmıyor bunun sebebini bilen ...

corel x3 ve photo paint

corel x3 ve photo paint

Alt 29-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar herkese selam şimdi corel x3 kullanıyorum resim sayfamda tıklıyorum photo painte geçicem ama yukardaki edit bitmap butonu aktif hale gelmiyor dolayısıyla otomatik geçiş yapmıyor bunun sebebini bilen varmı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mouse hassastır resmin üzerine 2 kere tıklarsan otomatik olarak painte geçer.
Bu mesajdan alıntı yap
sebograph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sebograph(36)

Grafiker / İzmir

Alt 29-01-2008 #3
x3 de çift tıklayarak pp e geçiş yok arkadaşım ayrıca convert edilmemiş resmide geçişle painte atamıyosun x3 de ancak painti ayrıyeten açıp yapmak istediğini öle yapabilirsin dicem ama bu seferde resim bitmap olmadıı için paint effect lerini verimli kullanamıyosun yani sorunun cevabı resmi convert bitmap yapmaktır iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-01-2008 #4
yazılarınız için teşekkür ederim ama resmi convert bitmap yapıyorum ama buton genede aktif olmuyor acaba corel ayarlarından bişeymi yapmak gerekir
Bu mesajdan alıntı yap
sebograph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sebograph(36)

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2008 #5
ayarlardan bişey yapmanıza gerek yok
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2008 #6
paint yüklenmemiştir o zaman
Bu mesajdan alıntı yap
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 21-03-2008 #7
Sorulara cevap yazarken lütfen dikkat edelim.Yanlış yönlendirmeyelim.Edit bitmap aktif degilse,coreli yeniden kurmak için cdi tak, kurulumda repair işaretle bir kaç dakika sonra corelin yenilenecek ,Edit bitmapta aktif olacaktır.Umarım yardımcı olmuşumdur
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-03-2008 #8
Sorulara cevap yazarken lütfen dikkat edelim.Yanlış yönlendirmeyelim.Edit bitmap aktif degilse,coreli yeniden kurmak için cdi tak, kurulumda repair işaretle bir kaç dakika sonra corelin yenilenecek ,Edit bitmapta aktif olacaktır.Umarım yardımcı olmuşumdur
Çözüm budur. Bir de sebebine bakacak olursak bu sorun genelde 2 farklı corel sürümünün yüklenmesi ve sonradan birinin kaldırılmasıyla oluşuyor.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
photo paint x3