Corel X4 bazı butonlar çalışmıyor

Corel Draw - Corel X4 bazı butonlar çalışmıyor Sponsorlu Bağlantılar İyi çalışmalar. Corel programı bilgisayarda sorunsuzca çalışıyordu bu aralar hata oluştu! Resimde file kısmını ekledim. Burada gri olan alanlar çalışmıyor. Kaydet, farklı kaydet gibi gri olan tüm alanlar ...

aliali1982 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliali1982

Webmaster / Ankara

Alt 24-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi çalışmalar.
Corel programı bilgisayarda sorunsuzca çalışıyordu bu aralar hata oluştu!
Resimde file kısmını ekledim. Burada gri olan alanlar çalışmıyor. Kaydet, farklı kaydet gibi gri olan tüm alanlar çalışmıyor. Programı kaldırdım kurdum gene aynı. Bu durum sonradan oldu aynı program başka bilgisayarda çalışmıyor. Bilgisayara formatta atmak istemiyorum!
Bu durumda ne yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Deneme sürümü mü yüklemiştiniz? Eğer öyleyse, aktiflik süresi geçtikten sonra bu tür bir sorunla karşılaşmanız gayet normal.
Bu mesajdan alıntı yap
soresger2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soresger2121

Grafiker / Diyarbakır

Alt 17-11-2010 #3
Kardeşim Crack işlemini yapmışsın aktivasyon işlemini yapmamışsın o yüzden öyle olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
sherifhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sherifhe(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 29-12-2010 #4
corel bılgısayarından kaldırman lazım c de program files tan corel klasorunu sılmen lazım
sonra bılgısayarı yenıden baslat, ama yenı bı corel.exe ındırmen lazım yenı aktıvasyon kodu bulup gırsen bıle ıse yaramıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Jooqer41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jooqer41

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 09-01-2011 #5
Biligsayardan tamamen corel kalıntılarını silip tekrar kurmalısın bu saatten sonra crack olmaz zaten yada formattan sonra kurarsın :P
Bu mesajdan alıntı yap
soresger2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soresger2121

Grafiker / Diyarbakır

Alt 23-02-2011 #6
Farketmiyor her türlü kuruluyor yeterki işlemi sağlam yap formata gerek yok. Kurarken bağlantını çek öyle kur. Kalıntıları silmek için Your uninstaller ve revo uninstaller kullanabilirsin. Veyahatu normal kaldırmadan sonra c program filesteki corel dosyasını sil documant and settingsa application data daki corel klasörünü sil yanlız kayı defterinde yine corel kayıtları vardır en sağlam iş uninstaller programı. Gerçi ben x4 teyakalandıktan sonra silip tekrar kurdum işlemleri yaptım programı full kullandım 2 işlem var aktivasyon (bağlantı kapalı olacak) ve crack onun dışında hiç birşey gerekmiyor. X5 i de yükledim crack akivasyon yaptım sadece daah sonra deneme sürümü dedi crack işlemini sonrada yaptım düzeldi farketmez kafan göre takıl sağlam buldunsa yap.Yine en iyisi linanaslı kullanmak. Corel X4 bazı butonlar çalışmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 23-02-2011 #7
:star:Başlat
:starCorel X4 bazı butonlar çalışmıyorenetim Masası
:star:Program Ekle ve ya Kaldır
:star:CorelDraw'a Ait 2 Dosyayıda Kaldır.
:star:Bu Programı İndirip Kurun.
http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard
:star:Program kurulduktan sonra Kayıt defteri deyin ve sorunlar için tara deyin.
:star:Sorunları Çöze Basın.
:star:Bilgisayarınıza Reset Atın.
:star:CorelDraw x4'ü Kurun.
:star:Aktive Edin.

Sorun Kalmayacaktır.

Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 24-02-2011 #8
Bilgi için teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
arda46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 26-05-2011 #9
bendede x5 kuruluydu sileyim dedim butonlar gözükmedi program filesten sildim klasörü- geri yuklemeye calısıyorum Modify-Repair-Uninstall penceresi çıkıyor orda gene butonlar gözükmüyor- sorun hala devam ediyor denedim arkadasların dediklerini ama
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-05-2011 #10
bendede x5 kuruluydu sileyim dedim butonlar gözükmedi program filesten sildim klasörü- geri yuklemeye calısıyorum Modify-Repair-Uninstall penceresi çıkıyor orda gene butonlar gözükmüyor- sorun hala devam ediyor denedim arkadasların dediklerini ama

konuyla ilgili yeterli bilgi ve açıklamayı bu başlığa yaptım ihtiyacı olan arkadaşlar buradan bakabilir!

Bilgisayarımda X5 kurulu ama silinmiyor... acil yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları