corel x4 de fontlar

Corel Draw - corel x4 de fontlar Sponsorlu Bağlantılar slm arkadaşlar corel de fonların tam detayı nere de oldugunu veyahut tırnak işaretlerinin nerede bulunduğunu bilen biri ?:wink:...

corel x4 de fontlar
congenial isimli Üye şimdilik offline konumundadır

congenial

Grafiker / Ankara

corel x4 de fontlar

Alt 16-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar corel de fonların tam detayı nere de oldugunu veyahut tırnak işaretlerinin nerede bulunduğunu bilen biri ?:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Text-Insert Symbol Character kısmında istemediğin kadar şekil vs var.Fontların tam detayı?Yazı yazaken zaten üst kısımda çıkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
black_horses isimli Üye şimdilik offline konumundadır

black_horses

Grafiker / İstanbul

Alt 21-09-2008 #3
windows dosyası içinden font klasörü içine kaydet bilgisayarı aç kapat kullanıma hazırdır. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-09-2008 #4
windows dosyası içinden font klasörü içine kaydet bilgisayarı aç kapat kullanıma hazırdır. kolay gelsin.
font yüklemek için bilgisayarı kapatıp açmanıza gerek yok. Hatta programı bile kapatıp açmanıza gerek yok. Corel Draw ile gelen font navigator'ü kullanırsanız font yönetimini de kolayca yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
korkaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korkaks

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-09-2008 #5
slm arkadaşlar corel de fonların tam detayı nere de oldugunu veyahut tırnak işaretlerinin nerede bulunduğunu bilen biri ?:wink:
arkadaşlar kardeşim demek istedigi su ben de x4 kullanıyorum ama tırnak işareti koyamıyoruz sanırım corel x4 sorunu bu tırnak işareti yok ben başlat/programlar/sistem yonetici/karakter eşlem den kopyalıyorum corele yapıştırıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-09-2008 #6
arkadaşlar kardeşim demek istedigi su ben de x4 kullanıyorum ama tırnak işareti koyamıyoruz sanırım corel x4 sorunu bu tırnak işareti yok ben başlat/programlar/sistem yonetici/karakter eşlem den kopyalıyorum corele yapıştırıyorum
Tırnak işaretine basınca ne çıkıyor?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corel, fontlar